Fidesz-szavazóként örülnél neki, ha a Mi Hazánk minél több képviselővel jutna be a Parlamentbe?




válasza:Már most tudni, hogy összeállnak. Csak visszatérnek az anyapártba. Azért pitizik nekik a rasszista Lázár.
Csak ezzel az elvhű mihazánkosokat is kiábrándítják. Meg a fideszeseket is.




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Úgy elverte a demokratikus ellenzék a Fideszt tavaly Óbudán, mint még soha. Nem véletlen az időzítés, hogy a koncepciós perrel még azelőtt helyezték előzetes letartóztatásba a polgármestert, hogy elkezdhette volna a munkát a kerületiekért, akik megválasztották őt.
Önvédelmi célból lőfegyvert adna a kiemelt közszereplők - politikusok és közéleti személyiségek - kezébe is a Mi Hazánk, és általánosságban is könnyítenének a fegyvertartási szabályokon - erről adtak be a Parlamentnek egy határozati javaslatot. Emlékezetes, hogy...
Indoklás nélkül vette el Erdélyi Ákostól, a Mi Hazánk képviselőjétől a szót Szita Károly, Kaposvár polgármestere, amikor a vendégmunkásokról beszélt.
Egy jó cikk erről: Lehet más országnak is tartoznak hűséggel, esetleg korrupciós botrány esetén menekülő útvonalhoz lehet szükséges egyeseknek? Mire fel ez a titkolózás, hogy mindig leszavazzák ezt az alapvető és fontos kérdést?
Hallottam egy ilyen elméletet, hogy mikor KGBéla lebukott, akkor Vonák elkezdték tisztogatni a többi oroszkém gyanús elemet a pártból, és belőlük született meg a Mi Hazánk Mozgalom.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




