Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz-szavazóként örülnél...

Fidesz-szavazóként örülnél neki, ha a Mi Hazánk minél több képviselővel jutna be a Parlamentbe?

Figyelt kérdés
febr. 14. 12:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Már most tudni, hogy összeállnak. Csak visszatérnek az anyapártba. Azért pitizik nekik a rasszista Lázár.

Csak ezzel az elvhű mihazánkosokat is kiábrándítják. Meg a fideszeseket is.

febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig összefújja a szemetet a szél...
febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
F1deSS == náczi mihasznák
febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11%
3. Munkáspárt=Dk=Mkkp=Tisza=Fidesz=Mihazánk.
febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Az amit Orbán zsarnoki rendszere művel Óbuda demokratikusan megválasztott polgármesterével, az egy bosszú azért, mert Óbudán 19 ellenzéki, 3 fideszes...

Úgy elverte a demokratikus ellenzék a Fideszt tavaly Óbudán, mint még soha. Nem véletlen az időzítés, hogy a koncepciós perrel még azelőtt helyezték előzetes letartóztatásba a polgármestert, hogy elkezdhette volna a munkát a kerületiekért, akik megválasztották őt.

Önvédelmi fegyvert adna a közszereplőknek is a Mi Hazánk szatellitpárt. Tényleg fontos hogy a fideszes képviselők kezében pisztoly legyen?

Önvédelmi célból lőfegyvert adna a kiemelt közszereplők - politikusok és közéleti személyiségek - kezébe is a Mi Hazánk, és általánosságban is könnyítenének a fegyvertartási szabályokon - erről adtak be a Parlamentnek egy határozati javaslatot. Emlékezetes, hogy...

A legsötétebb komcsi időket idézik fel a Fidesz politikusai? Elvették a szót a Mi Hazánk képviselőjétől, mikor a vendégmunkásokról mert beszélni!

Indoklás nélkül vette el Erdélyi Ákostól, a Mi Hazánk képviselőjétől a szót Szita Károly, Kaposvár polgármestere, amikor a vendégmunkásokról beszélt.

Szerintetek a Mi Hazánk Mozgalmon kívül miért akarja minden párt eltitkolni képviselői kettős vagy többes állampolgárságát?

Egy jó cikk erről: Lehet más országnak is tartoznak hűséggel, esetleg korrupciós botrány esetén menekülő útvonalhoz lehet szükséges egyeseknek? Mire fel ez a titkolózás, hogy mindig leszavazzák ezt az alapvető és fontos kérdést?

A Mi Hazánk Mozgalom keletkezése tényleg a volt Jobbikos ep képviselő orosz ügynök Kovács "KGBéla" Béla lebukásának következménye?

Hallottam egy ilyen elméletet, hogy mikor KGBéla lebukott, akkor Vonák elkezdték tisztogatni a többi oroszkém gyanús elemet a pártból, és belőlük született meg a Mi Hazánk Mozgalom.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!