Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy míg...

Mit szóltok ahhoz, hogy míg Orbán Magyarországon vergődik, és mondja a válogatott idióta konteóit, addig Magyar megkezdi a rendszerváltás utáni Magyarország külpolitikájának rendezését? Szerintetek ki jelenleg az alkalmasabb, felelősebb

Figyelt kérdés

febr. 14. 19:52
A kérdező szavazást indított:
Magyar Péter sokkal alkalmasabb a miniszterelnöki posztra, mint Orbán.
Orbán sokkal alkalmasabb miniszterelnöki posztra, mint Magyar.
Egyformán alkalmasak.
38 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%
Egyértelmű hogy az egész Fidesz egy buborékban él. Persze a világon mindenki hülye, csak ők hárommillióan (se) helikopterek.
febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
18%
Reméljük, konszenzuális kapcsolatokat sikerül kiépíteni Péternek.
febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
#1 de abból a 3000.000 helikopterből 2.999.999 egyet követ, akármit is csinál.
febr. 14. 20:06
 4/29 anonim ***** válasza:
64%

A fidesz egy pöcegödör párt aki rájuk szavaz az ebbe a pöcegödörbe mártózik meg nyakig.

Aki a Tiszára szavaz az egy szebb jövőre szavaz.

febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%
Európai partnereinknél már most nagyon tiszteletnek örvend mint a dagadék
febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
65%

Orbán kommunikációja egyre jobban hasonlít Hitlerére a követői pedig úgy viselkednek mint a németek abban az időszakban.

Félelmetes a párhuzam. Meg kell állítani őket mert nagy baj lesz megint nyernek.

febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
15%
Magyar hamarosan a Gulágon lesz amilyen hülye. És saját magának intézi el.
febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
18%

"Európai partnereinknél már most nagyon tiszteletnek örvend mint a dagadék"


Európában nem igazán vannak partnereink. Ott leginkább retkes kapitalisták élnek.

febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%

"Európában nem igazán vannak partnereink. Ott leginkább retkes kapitalisták élnek."


De milyen jól élnek. Nekünk büszke magyaroknak pedig Orbán elintézte hogy az EU legszegényebb országában éljünk. De legalább az infláció a legmagasabb az EU-ban. Köszönjük Viktor.

febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Minden fideszes Moszkva bérnyalókája, hazaáruló köcsögök!
febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

A fideszes buborékban miért gondolják azt, hogy ők a többség, mikor a Tiszának bő fél millióval több szavazója van?

Az összes független elemző egyetért ebben, nyilván a fideszes propagandisták azt hazudják, amit a választóik hallani akarnak.

Tiszások ! Hogyan magyarázzátok ki Magyar Péter "vallomásának" azt a részét amikor azt mondja " az asztalon kábítószernek tűnő anyag volt...?

Hogy szexel oké, hogy iszik oké, hogy fiatal csajokkal szórakozik oké. De ha mint EP képviselő de akár csak mint az ország ellenzékének fő alakja bemegy egy idegen lakásban ahol esetleg drog van az asztalon és nem jön el azonnal ami nem kongatja meg azonnal a...

Sok embernek mi baja van Magyar Péterrel?

Vagy ez csak ilyen fideszes és DK-s szintű fröcsögés? Nekem az egész családom tiszteli Pétert, s nem is kérdés kire fogunk szavazni április 12-én. A fideszes és dk-s lejáratókampány is csak megerősített ebben: ez egy tökös csávó. Volt bátorsága felállni ebből a...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!