Fideszesek, mivel magyarázzátok azt, hogy a fideszhez mostanában már csak csupa büntetett előéletű celeb csatlakozik?




válasza:Mihazánkosként a HVG-t olvasod....?
Vagy hogyhogy mostanában a liberálisok ennyire törvénytisztelő, szabálykövetők lettek...?
Kapcsolódó kérdések:
Tóth Gabi, Gáspár Győzike és családja, Dopeman, Nagy Feró, Pataki (ürlény) Attila... és most látom a legfrissebb "leigazolást" Fekete László (erőember). A közéletből, celeb világból csak az alul iskolázott réteget szedi össze a Fidesz... Pont ez a furcsa, hogy...
Most jelentette be Magyar Péter, hogy Csézy lesz a borsod megyei 7-es vk. jelöltje. Korábban az Orbán Anitát/Kapitány Istvánt promotálták nagyon mint külföldön elismert ember. Akkor ott van a többi ismert celeb (Rost Andrea, Nagy Ervin) akik kezdetektől támogatják a...
Ez valamelyik VV véglény volt ha jól tudom, aztán egy időben rappelt is, de a kutyát se érdekelte. Így most jobb híján marad a Fidesz meg a Brüsszelezés? Szabó Zsófi meg Curtis után gondolom szabadon. Már csak Kiszel Tündét várom hogy feltűnjön újra nemzeti színekben.
Konkrét neveket szeretnék látni a válaszokban.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




