Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mivel magyarázzáto...

Fideszesek, mivel magyarázzátok azt, hogy a fideszhez mostanában már csak csupa büntetett előéletű celeb csatlakozik?

Figyelt kérdés

Nektek ez a színvonal?


[link]


febr. 17. 02:53
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Mihazánkosként a HVG-t olvasod....?

Vagy hogyhogy mostanában a liberálisok ennyire törvénytisztelő, szabálykövetők lettek...?

febr. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Guba a gubához
febr. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

A Fidesz miért csak a szemetet tudja összeseperni?

Tóth Gabi, Gáspár Győzike és családja, Dopeman, Nagy Feró, Pataki (ürlény) Attila... és most látom a legfrissebb "leigazolást" Fekete László (erőember). A közéletből, celeb világból csak az alul iskolázott réteget szedi össze a Fidesz... Pont ez a furcsa, hogy...

A NER helyett jön a PR alapú marketingdemokrácia?

Most jelentette be Magyar Péter, hogy Csézy lesz a borsod megyei 7-es vk. jelöltje. Korábban az Orbán Anitát/Kapitány Istvánt promotálták nagyon mint külföldön elismert ember. Akkor ott van a többi ismert celeb (Rost Andrea, Nagy Ervin) akik kezdetektől támogatják a...

Minden senkiházi celeb a Fidesztől remél előrejutást?

Ez valamelyik VV véglény volt ha jól tudom, aztán egy időben rappelt is, de a kutyát se érdekelte. Így most jobb híján marad a Fidesz meg a Brüsszelezés? Szabó Zsófi meg Curtis után gondolom szabadon. Már csak Kiszel Tündét várom hogy feltűnjön újra nemzeti színekben.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!