Mekkora esély van rá, hogy áprilisban csak a Tisza és a Fidesz-kdnp fog bejutni a parlamentbe?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:8, a szuperkorház, meg az állami támogatások növelése, kicsit sem baloldali.
Nem áll semmilyen baloldali esemény mellé sem.
Attól, hogy mennyi az esélyük én arra a pártra fogok szavazni, akinek nagyobb esélye lesz bejutni. Nem akarok se tisza, se fidesz kormányt.




válasza:#7: szerintem nem tart titeket ellenégnek.
Arra viszont kíváncsi lennék, hogy pontosan mi az lépés, döntés stb., ami az 5%-os küszöb meglépésével megvalósítható, ellenben kizárt, hogy anélkül megtörténjék.
Kapcsolódó kérdések:
A Mi Hazánk a harmadik legerősebb párt. De már bennük se vagyok biztos, hogy megugorják az 5%-ot.
Az emberek 90%-ának elege van a covidból és az oltásokból. Folyamatosan ezzel kampányoltak mindenhol, de mégsem kaptak annyi szavazatot. Mi lehet ennek az oka? A médiát nem hozhatjátok fel példának, mivel az emberek többsége, már a 60-as korosztály is interneten,...
Megugorják a bejutási küszöböt ? Köszönöm a válaszokat szép napot:)
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




