Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi idő alatt alakul ki a...

Mennyi idő alatt alakul ki a teljes plakátvakság?

Figyelt kérdés

A villanyoszlopokra rakott politikai hirdetésekre gondolok. Ennyi nap után már többnyire nem tűnnek fel a fideszes plakátok, mivel azokból van egy csomó (mintha nem is lenne konkurenciájuk az utcákon), de ha látok egy mihazánkosat, az még mindig kiszúrja a szemem.

Hány napig tart az állapot, amíg észreveszi az ember plakátokat és megy át a teljes közönybe?


márc. 3. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már megszoktam, hogy mind ugyanolyan. Most némileg a nevek mások, de aligha érdekel 1 napon túl.
márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fél év
márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Én, észre sem veszem a plakátokat. Annyi, mint egy színesre festett fal.
márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha radics bela roma fejét latom akkor elfog az ideg. De amugy a többi fel sem tűnik.
márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
30 éve észre se veszem.
márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Eddig mindig vak voltam rá, de most nagyon bántja a szemem a rengeteg, kékbe öltözött fideszplakát.
márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
kutyaszarral szétkenni őket
márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 igazadvan ***** válasza:
100%
Én tikkelek már Dobrev fejétől is.
márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha irritáló politikust látok rajta, akkor soha. Vagy ha fideszes rettegtető plakát, akkor is soha, mert ideges leszek tőle.
márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Szerinted hogy alakul a Tisza támogatottsága?

A Tiszás adatszivárgási botrány után.

Bármi bárhogy alakul az az orbáni mesterterv része?

Ha visszavonul a politikából, versenyszerűen fog sakkozni?

Mikorra alakul ki élelmiszerhiány 0rbánnak és nagymajdjövőre marcinak köszönhetően?

A korlátozás és az árrés ezt fogja eredményezni... Az sem lenne megoldás ha többet termelnének, hiszen ha veszteséges, akkor minek? vagy van az is h túltermelés lehet és utána kutyának nem kell




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!