Tiszásként egyet értesz azzal hogy Orbán után Magyart is elkell zavarni minél hamarabb?




válasza:#2
Bár csak lenne ilyen alternatívánk




válasza:#4
Nem, tiszta verseny körülmények között eszem ágában nem lenne megszavazni. A kényszer nagy úr, viszont miután kirakta a Fideszt ő is mehet amerre akar.




válasza:



válasza:6, bárki, akinek nincs köze a fideszhez és nem töltötte ott az előző 25 évét. bárki, aki nem fideszes és nem a NERből élt évekig.
Nem lesz jobb ez az ország jövőre semi, mert semmi erkölcs sem maradt már benne.




válasza:5.
"miután kirakta a Fideszt ő is mehet amerre akar."
És miből gondolod hogy utána nem jöhet vissza a fidesz és nem nyerhet 2030-ban újra?




válasza:#8
Ha a magyar társadalom az Orbáni hegemónia után se képes tanulni a saját hibáiból akkor mindegy hogy Tiszának vagy Fidesznek hívják a fejünkre nőtt autokrata kormánypártot. Ha a Tisza hosszútávra rendezkedik be és a legitimációja a Fidesz visszatérésével való riogatás lesz akkor konkrétan ugyan ott fogunk tartani mint most a Fidesszel akik Gyurcsánnyal riogattak.
Kapcsolódó kérdések:
Valami életcélos videot láttam tik-tokon. Fontos tudni mi az ember életcélja. Ezen elgondolkodtam, pedig nem szoktam gondolkodni semmin. Buta vagyok. Az én életcélom az, hogy a minimalizmussommal ami az életfilozófiám minél több pénzt szedjek ki a rendszerből, közösből...
Sajnos már nem egyszer támadással fenyegettek meg minket az ukránok. Csak egy példa, a sok közül:
Ha ellenzeki erővé válnának, akkor nem érzik, hogy ez majd árthat nekik?
Miért az M1 6-sávosításával vezetnek még több forgalmat az M0-ra, ahelyett hogy az elkerülését építenék ki minél hamarabb a teljes Fejér és BKK megyei M8-cal; az M81-gyel (~M200). Vagy akár Pápa-Herend- Kecskemét összekötésével. Minden jobb annál, amit most...
Alig több mint a fele ment csak el választani és így is egy kis többséggel nyert a fidesz. Gondolom fideszesek mind elmentek szavazni, nem gondolnám hogy Pista bácsi vagy Marika néni otthon marad ha pártja indul a választáson, valamint a fidesznek fontos volt ez a...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




