Amikor Orbán Miniszterelnök Úr azt mondta, hogy Ukrajnát "le fogjuk verni", toppantott-e mérgében a lábával vagy sem?
Ez a kérdés nem hagy nyugodni.
(Forrás: "Semmilyen paktumot nem kötök, semmilyen kiegyezés nem lesz, le fogjuk őket verni, az olajblokádot le fogjuk törni. (...) Győzni fogunk és erőből fogunk győzni.")




válasza:Orbán nem óvodás mint te, tényt közölt amit láthatsz is majd szépen sorban megvalósulni.
Aztán verheted magad a földhöz hisztizve mint egy óvodás.




válasza:Melyik Tiszás mesében mondott ilyet?
Valami linket illene ide másolni...
Ha nincs, akkor simán hazug vagy, mint a tisza pártosok 80%-a.
Mondom: Linket, és ne a saját szavaid!




válasza:



válasza:ma 22:04
Köszi.
Nem vagyok elvakuét "orbán-hívő", mint egy páran "Magyar Péter-hívők". Ezért kértem igazolást.
Ha magyar emberként akkora a butaságod, hogy előbbre veszel egy másik népet, akkor nem is vagy magyar...
Fogalmatok nincs, mi megy Ukrajnában.
a dARK-webEN LÁTható a valóság cenzúra nélkül.




válasza:#5
A dark-weben, mi?
És még szegény bolond Drábik is meghalt, pedig a konteós közösségnak nagy szüksége lett volna rá.




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Tehát hogyan él a tudatodban?
Fideszes harcostársaim! Várjátok-e, hogy Miniszterelnök Úr a nemzeti ünnepen bejelentse, hogy Magyarország hadiállapotba lép Ukrajnával?
Zelenszkij már nyiltan a világ előtt is meg meri fenyegetni 0rbánt, annyira nem tiszteli senki a miniszterelnökünket.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




