Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor Orbán Miniszterelnök...

81975633 kérdése:

Amikor Orbán Miniszterelnök Úr azt mondta, hogy Ukrajnát "le fogjuk verni", toppantott-e mérgében a lábával vagy sem?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés nem hagy nyugodni.


(Forrás: "Semmilyen paktumot nem kötök, semmilyen kiegyezés nem lesz, le fogjuk őket verni, az olajblokádot le fogjuk törni. (...) Győzni fogunk és erőből fogunk győzni.")


márc. 9. 21:44
A kérdező szavazást indított:
Toppantott bizony, sőt olyan vad lett, mint egy harcias kövér pávián!
Óriási erőfeszítéssel stratégiai nyugalmat erőltetett magára, és nem toppantott.
10 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Orbán nem óvodás mint te, tényt közölt amit láthatsz is majd szépen sorban megvalósulni.

Aztán verheted magad a földhöz hisztizve mint egy óvodás.

márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Morfondir ***** válasza:
26%

Melyik Tiszás mesében mondott ilyet?

Valami linket illene ide másolni...

Ha nincs, akkor simán hazug vagy, mint a tisza pártosok 80%-a.

Mondom: Linket, és ne a saját szavaid!

márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tessék itt a lakájmédia büszkesége linknek, hogy te mint hithű orbánista is elhidd.


[link]

márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 Ne tessék annyira idegeskedni, vegyen kérem példát a Miniszterelnök Úrról, tanulja el tőle a stratégiai nyugalom művészetét! Egy sztrítfájghter bészikli így csinálja!
márc. 9. 22:20
 5/7 Morfondir ***** válasza:
39%

ma 22:04

Köszi.

Nem vagyok elvakuét "orbán-hívő", mint egy páran "Magyar Péter-hívők". Ezért kértem igazolást.

Ha magyar emberként akkora a butaságod, hogy előbbre veszel egy másik népet, akkor nem is vagy magyar...

Fogalmatok nincs, mi megy Ukrajnában.

a dARK-webEN LÁTható a valóság cenzúra nélkül.

márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#5


A dark-weben, mi?

És még szegény bolond Drábik is meghalt, pedig a konteós közösségnak nagy szüksége lett volna rá.

márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég ideges szegény minielnök úr. Egy bézikli strítfájghternek nem szabadna így viselkednie.
márc. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Be fogja-e jelenteni ezt Orbán Miniszterelnök Úr március 15-én?

Fideszes harcostársaim! Várjátok-e, hogy Miniszterelnök Úr a nemzeti ünnepen bejelentse, hogy Magyarország hadiállapotba lép Ukrajnával?

Magyarország nem érdemel rátermettebb miniszterelnököt, mint egy olyat akit nyiltan lehet a világ szeme láttára fenyegetni?

Zelenszkij már nyiltan a világ előtt is meg meri fenyegetni 0rbánt, annyira nem tiszteli senki a miniszterelnökünket.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!