Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyar Pèter, Ruszin-Szendi...

Ha Magyar Pèter, Ruszin-Szendi, Bódis Kriszta, Kollár Kinga stb. vezetnè az országot, az jó lenne?

Figyelt kérdés
márc. 10. 12:52
A kérdező szavazást indított:
Igen, jó lenne.
Talán.
Nem.
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Tulajdonképpen Bódis Krisztával szemben a csipkejózsikázáson (amit a mai napig mesekönyvnek hazudnak a fideszesek), és a - csupán egybites szavazók szemében szitokszónak számító - libsizésen kívül sikerült bármi érdemleges kritikát felhozni az elmúlt hónapokban?
márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Orbánnál, aki már all-in-ben van Putyinra, mindenki jobb lenne.
márc. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
A jelenlegi kormanynal? Barmi jobb.
márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1


A Csipkejózsika nem mesekönyv, hanem egy mese. Valamit állítólag mondott is róla, hogy szigorúan művèszet vagy valami ilyesmi.

Már ezt is nehèz kimagyarázni, de amikor megosztottak róla olyan felvèteleket, amin olyanokat beszèl, hogy az ő leszbikus dokumentumfilmjènek a hatása az, hogy lett LMBTQ, meg, hogy a társadalmi nemek pusztán kitaláció, az nagyon jól mutatja Bódis woke világkèpèt.


Persze, ha te kívánod, hogy Bódis eszmèi, a magyar társadalomra hassanak, akkor toljad a szavazatokat kemènyen a Tiszára. Vigyèl magaddal haverokat is szavazni, aztán csapassátok. 😅

Talán sikerrel jársz, ès megalakul egy Tisza kormány, ès talán Bódos szivárványra festi Magyaroszágot.

Semmifèle bizonyítèk nincs ugyanis rá, hogy Bódis szembefordult volna az eszmèivel.

márc. 10. 13:57
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyèbkènt beszűkült világkèpre utal az is, hogy a Bódissal szembeni elutasítást a Fidesszel mossák össze, aki cimborált is vele, ha jól tudom.

Egy rakás olyan ember lehet, aki nem szereti a Fideszt, de Bódis eszmèiből sem kèr.

Csak a balosok vállalnak közössèget Bódissal, senki más.

márc. 10. 14:01
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Azt mondom, mindenkinek éreznie kell, mekkora tétje van ennek a választásnak! Nemsokára nem csak arról döntünk, hogy egy szimpatikusabb ember ülhet-e Orbán Viktor helyére vagy sem. Itt ténylegesen az a kérdés, hogy tartósan, hosszú távon beleragadunk-e az orosz érdekszférába.


A tét ugyanis az, hogy orosz mintára fog-e szerveződni még inkább a magyar állam, vagy lesz-e ennek egyfajta mérséklése a jövőben. Ne feledje senki: az orosz politikai kultúra úgy működik, hogy aki politikailag nem ért egyet a vezetővel, az vagy börtönbe kerül, vagy lelökik a tizedik emeletről, vagy különböző egzotikus országokból származó békamérgekkel távolítják el az élők sorából.

Ezt ne feledje senki: ezt jelenti az orosz politika, ez az a politikai kultúra, ami nem összeegyeztethető a magyarral. Ne feledjétek: semmit ne higgyetek el addig, amíg azt a Kreml, az orosz nagykövetség vagy Orbán Viktorék meg nem cáfolják! Sziasztok!

(magyarpéterezik az OROSZ NAGYKÖVET 🇷🇺 Panyi Szabolcs újabb részletei

www.youtube.com/watch?v=ty_nFO7xzvM

márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6


Ez egy konteó.

A Fidesz ès az Oroszország közötti kapcsolatban semmi különleges nincs annak, aki ismeri a Fidesz külpolitikai stratègiáját, amit Orbán már èvekkel ezelőtt elmondott a Paralementben, szóval nem titkos.

Ellenben ebből a konetóból kiolvasható az, hogy mit is akarnak azok, akik az orosz kapcsolattól óvni akarnak minket:

Az EU-hoz nyomódni, ès liberális demokráciát kialakítani Magyarországon.

márc. 10. 14:35
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem lenne jó senkinek se, maradjon a mostani vezetés vagy esetleg Toroczkai. Üdv Shiffer
márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Szerintetek jól mondja Papp Réka Kinga, hogy Orbán Viktor békekonferenciára történt meghívásának valójában semmi jelentősége nincs?

Az ATV műsorában a balliberális újságíró azt bizonygatta, hogy valójában semmit sem jelent, hogy a világ vezető hatalmának elnöke meghívta a magyar kormányfőt egy történelminek tekinthető békekonferenciára. Papp szerint ez csupán „diplomáciai gesztus” volt, és az...

Fidesz miért volt ennyire kiakadva Kollár Kinga beszédén, amikor a szöveg sajátos értelmezése szerint pontosan ugyanazt csinálja belföldön az...

Szépen addig vonogatják el a pénzt és a támogatásokat, amíg kb szét nem rohad a város és utána bőszen mutogatnak az ellenzéki városvezetés alkalmatlanságára. Miért van, hogy a 200 000 fős Debrecen jelentős állami támogatásokat kap, miközben 1.6 milliós Budapesttől...

Miért hazudik Papp Réka Kinga?

Az Elte oktatója tudhatná, hogy az etnikum és a nemzet nem ugyanaz, az utóbbi valóban kétszáz éves, az előbbi azonban jóval régebbi……

Ha Kollár Kinga beszédet nem tudja értelmezni több száz ezer ember, az azt jelzi hogy buta a magyar társadalom?

Még mindig sokan azt írják le, hogy háát nem a Tisza miatt nem jönnek az EU-s pénzek. Meg, hogy igazat mondott Kollár Kinga. Meg, hogy a Fidesz miatt nem jönnek a pénzek. DE, ha a teljes beszédet angolul meghallgatja az ember, akkor rá tud jönni, hogy mi is a...

Kollár Kinga bocsánatot kért már a kijelentési miatt?

A helyes magatartás nem a mosdatás lenne, meg a félremagyarázás, hanem Kinga részéről a bocsánatkérés. Ha egy politikus valóban „új politikai kultúrát” akar képviselni, annak az első próbája pont az ilyen helyzetek kezelése lenne – Ha ez nem sikerül, talán jogosan...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!