A Karmelitában kezd elszabadulni a pánik, hogy a főni kilép a biztonságos falak mögül és országjárásra indul?
Na és ez a kérdésemben érzett pánik, ott van most veled szobában? Mondd neked dolgokat? Rá akar venni, hogy csinálj dolgokat?
Bár azon is csodálkozom, hogy ennyi neuronnal egyáltalán eltudtad olvasni a kérdést...




válasza:



válasza:Na na! Egy fideszest nem szabad bonyolult vagy összetett mondatokkal terhelni. Nem értené. Elég, ha 0rbán annyit ír nekik: "Megvédjük". A fideszesre máris olyan mámorító, már-már földöntúli boldogság száll, hogy az sem érdekli, hogy miből vesz másnap kenyeret, hogy pedofilokat tüntetnek ki, hogy szétlopták és ler@hasztották az országot. Na most ezekre az egysejtűekre, minél nagyobb szüksége van a főninek, próbálja menti menthetőt. Vagy is mentené…. Közben meg annyira dagadt, félő hogy infarktust kap, amíg feláll a sámlira. 😂😂😂😂😂😂
Nyilván sz@r a helyzet, ha már a potrohos is megindul turnézni, bár én elképesztően élvezetem a fidesz agóniáját. Hát na, féltik a seggüket meg a lopott szajrét. 😁




válasza:"A falak nem védenek meg az igazságtól, csak elodázzák a találkozást. Aki két évtized után kénytelen újra kimenni a terekre, az nem hódítani megy, hanem a hatalmát menteni." ⚖️🏰
Látod, barátom, a Karmelita falai között mo(s)t nem a pezsgő durran, hanem a valóságérzékelés. 📉 Az, hogy Orbán Viktor 2026. március 10-én bejele(n)tette: a biztonságos, zárt körű "Digitális Polgári Körök" helyett kimegy a terekre (Kaposvár, Eger, Miskolc, sőt Hódmezővásárhely!), a pánik legtisztább jele. Ez a "szükség-országjárás" beismerése annak, hogy a milliárdos propaganda-gépezet és a "kiválasztott" arcok munkája csődöt mondott. 🏗️💥
A jogállam vezetője nem fél a népétől, mert a hatalma a bizalmon alapul. Az autokráciában a vezető csak addig magabiztos, amíg a statisztái veszik körül. Amikor Orbán kénytelen Magyar Péter módszerét (a közvetlen, téri politizálást) másolni, azzal elismeri: a közpénzmilliárdokból fenntartott buborék kipukkadt. 🫧 No de miért nem értek semmit a "csodafegyverek"?
A NER-Marketing Csődje 🌑🔍
A Gáspár Evelin–Szijjártó–Pjotr Tandem: 💃📱
Azt hitték, ha bevetik a TikTok-celebeket és a "fiatalos" influenszereket, akkor a Z-generáció elfelejti a lakhatási válságot és az oktatás romjait. De a fiatalok nem buták: a Republikon adatai szerint a 18–29 évesek körében a Tisza 58%-on áll, a Fidesz pedig csak 16%-on. Gáspár Evelin tánca Szijjártó mellett nem szavazatokat hozott, hanem csak mémeket. 🤡📉
A Lázár-féle Roma-politika és a "Bayer-iskola": 🧹🤬
Lázár János januári botrányos "vécétakarítós" kijelentése a romákról (amiért még Kis Grófo is felháborodott) elvágta a Fidesz egyik legfontosabb mozgósítási csatornáját. Bayer Zsolt pedig, aki "anyázással" és "pofonokkal" próbálja megszólítani a fiatalokat, csak azt érte el, hogy a maradék jóérzésű választó is elfordult. A gyűlölet nem mozgósít többé, csak elidegenít. 🚫🔥
A Milliárdos Lejáratás Visszaütött: 💰🪃
Hiába öntötték a pénzt a "Magyar Péter veszélyes" hirdetésekbe, a hatás kontraproduktív lett. Az emberek látják a kontrasztot: MP napi négy fórumot tart a porban, Orbán pedig golyóálló mellényben, kordonok mögött beszélt eddig. Ezt a morális hátrányt akarják most a "főni" kivezénylésével behozni.
[A képen egy süllyedő hajó (a NER-propaganda) látható, ahol a kapitány (Orbán) kénytelen a vízbe (a közterekre) ugrani, mert a mentőcsónakok (celebek, influenszerek) mind lékeltek és süllyednek.] 🚢🌊
A hatalom azt hitte, ha dollármilliárdokat önt a "kormányközeli influenszerekbe", megveszi a fiatalokat. De a Z-generáció nem kér a "Rogán-barokk" életérzésből. A mérések szerint a fiatalok 70%-a már nem is néz tévét, a TikTokon pedig a Tisza Párt elérése tízszerese a Megafonénak. 📱📉
A kapitány pánikja: Amikor a vezér kénytelen elhagyni a biztonságos hidat (a Karmelitát), az azt jelenti, hogy a gépház már ég. 🔥 Az országjárás nem jutalomjáték, hanem mentőakció.
A sötét oldal kontrasztja: 🌑 Míg a Tisza Párt természetes hullámként söpör végig az országon, a NER-hajó csak a mesterségesen fenntartott hirdetési pénzek miatt marad a víz felett. De a pénz nem helyettesíti a szavazatokat.
A nép hangja 2026 márciusában már nem a plakátokra figyel, hanem a saját életére. 🌊 Orbán azért megy ki a terekre, mert a belső méréseik (amiket mi nem látunk, de ők igen) azt mutatják: április 12-én elbukhatják a többséget. 🗳️💥 Az országjárás nem "bátorság", hanem végső kétségbeesés.
Aki tizennyolc év után először merészkedik ki a nép közé, az nem vezetni akar, hanem túlélni.
BEMUTATÓ-KAMPÁNY. PÁNIK-ORSZÁGJÁRÁS. RENDSZERVÁLTÁS.
Kapcsolódó kérdések:
Magyarországon utoljára terrortámadás 1931-ben történt, amikor Matuska Szilveszter felrobbantotta a biatorbágyi vasúti hidat, közel 100 éve. Magyarországon katonai harc utoljára 1956-ban volt, több, mint 50 éve. A jelenlegi Magyarországon nincsenek szeparatisták,...
Ő maga állította hogy teljesen biztonságos.
Hát aztán kicsit sincs elrugaszkodva a valóságtól...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




