Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyszer még nagyon szégyellni...

Egyszer még nagyon szégyellni fogják azok a celebek akik Orbán Viktor mögött jelenlétükkel támogatták a NER hazugságra mutyira alapuló elvtelen politikáját miután nyer a Tisza?

Figyelt kérdés
Főleg ha a rendszerváltás után a demokráciában napfényre kerülnek az eddig mélyen őrzött eltitkolt ügyek, amiről eddig nem is sejthettünk...

márc. 16. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem fogják szégyellni. Aki ilyen elvtelen, az később sem válik jellemessé.
márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 igazadvan ***** válasza:
45%
Nem, de megszenvedni megfogják, mert nem lesz zsíros hakni, családtagoknak ajándék állás, satöbbi...
márc. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kossuth díjat Nagy Ervin biztos megkapja jövőre. Ez már csak ilyen.
márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Van köztük, akiket konkrétan sajnálok. Szerencsétlen buta Curtis pl. a bátyjáért küzd, hogy ne kapjon jogerősen a gyilkossága miatt túl sokat. Szabó Zsófinak is van valami unokatestvére, aki többszáz milliós sikkasztásban érintett.

Ezek tényleg zsarolható emberek mind egy szálig, ezért adják az arcukat ehhez a mocsokhoz.

márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Gondolom fidderek nem írnak választ de idejönnek és durván leértékelik a válaszokat.

Buta kis bosszú?

márc. 16. 11:47
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

#4

Biztos én vagyok "szívtelen és önző", de ha az unokatesóm többszáz milliót sikkasztott volna, nem tenném tönkre miatta a híremet örökre. Akkor ülje le szépen.


A gyilkos megint egy másik szint. Küzdjön csak "szegényért".

márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Épp ellenkezőleg. Az ukrán propaganda uszítása ellenére is kiálltak a nemzeti kormány ellen, akik a CSOK-ot. SZJA visszatérítéseket, 13. 14. nyugdíjat adták, nem emelkedett 16 évig a rezsi. Utána mindent elvesznek úgyis
márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
A gerincük már nem fog kinőni.
márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát, még van két hetük ezeknek a megélhetési senkiknek, aztán lehet menni dolgozni!
márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Ki volt az a barom, aki beadta a kampánystábnak, hogy ha Zalatnay imádkozik Orbánért, akkor az hoz egyetlen szavazatot is?!

Inkább visz: Isten haragja lesújt Orbánra, mert át akarta verni őt (is)!!!

márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Mennyire kell ahhoz elvtelennek lenni, hogy valaki 2026-ban is a DK-ra szavazzon?

Ellenzékiként ha valakinek nem szimpi Magyar Péter, azt megértem, de ott vannak a kutyák, a 2RK (bár ők lehet nem indulnak). Miért tart ki még bárki a másik bűnbanda (a Fidesz mellett) mellett?

Elvtelen, hogy ilyen sok "óellenzéki" inkumbens jelölt bejelentette az indulását 2026-ra?

Tudom, átrajzolták a határokat, a számozás is más lesz, de a régi határok alapján..... Budapest 1: Csárdi Antal (anno LMP, már független) Budapest 4: Tordai Bence (anno Párbeszéd, már független) Budapest 8: Hadházy Ákos Budapest 11: Varjú László Budapest 12:...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!