Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így uniós pénzek nélkül,...

Így uniós pénzek nélkül, egyáltalán nem lenne fejlődés sem?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 21. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Így sincs csak lölö meg rachel ingatlanjai fejlödnek.
márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem érzem helyénvalónak a feltételes módot. Így, uniós pénzek nélkül egyáltalán nincs fejlődés. Mióta nem jönnek az uniós pénzek, azóta stagnál a gazdaság.
márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 XXXBalazs ***** válasza:
84%
De, lenne, csak nem akkora, mint uniós pénzekkel. Az elmúlt időszakbann nem csak az a EU-s pénzek hiánya miatt nem fejlődött a gazdaság, hanem a Fidesz kormány alkalmatlansága miatt is.
márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Atis26 ***** válasza:
80%
Erre már korábban is rávilágítottak, az EU-s támogatások nélkül a GDP-nk évi 1-2%-ot növekedett volna a 2010-es években.
márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
@3 Az uniós pénzek is az alkalmatlansága miatt nem jönnek, képtelen demokráciában gondolkodni
márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%

Nettó baromság.


Ha minden hónapban / évben kapsz egy fix összeget akkor az csak az első alkalommal eredményez növekedést, onnantól már benne van a rendszerben, hogy x forint ingyenpénz mellett stagnál a gazdaság.


Ha beindul a BMW, BYD, CATL akkor már az GDP növekedést fog eredményezni. Ha magasan marad a kőolaj ár az is olyasmi ami megint új lökést adhat a akkupiacnak.


Szóval én ha lesz, ha nem lesz kormányváltás arra számolok, hogy idén érdemben nem fog gyorsulni az EU-s pénzek megérkezése (lengyeleknél is eltarott egy ideig) de mégis lesz GDP növekedés.

márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Még egy részét kapjuk a “pénzeknek” (nagyon sokféléről van szó) fejlődés meg évek óta nincs így sem.
márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Nem tölt el aggódással, mennyire eltorzítja az emberi világnézetet, fejlődést, az interneten egyre jobban elterjedő AI (MI) generált képek, videók,...

Szövegek tekintetében, a mesterséges intelligencia által kitalált dolgok, melyeknek semmi köze a valósághoz, melyekkel félrevezeti, megtéveszti az embereket. Képek, videók tekintetében a hamis látásmódot, a hazugságok alátámasztására alkalmas látványok, melyekkel...

Mi a véleményetek az olyan állásokról, ahol nincs előrelépési lehetőség?

Számít ez egyáltalán vagy a szakmai fejlődési lehetőség a fontos?

Mennyibe fog kerülni a későbbiekben új androidok telepítése mai eszközökre, ha muszáj ez egyáltalán?

Mi értelme annak hogy UI 6 -om van újonnan, de már az UI7 rendszeren törik a fejüket?. Azt elismerem tényleg hogy az Android 6 és 7 verziók régiek, de az Android 13-14 korszerűek szerintem. Valahol csak lesz végállomas szerintem: A mobil eszközből ennyit éri meg...

Honnan lehet tudni, hogy a fejlődés egyáltalán lehetséges?

És nem ugyanolyan helyzetekbe meg körülményekbe születik az ember újra és újra és újra? Hogy lehetséges a fejlődés? Hogy az ember képes túlnőni magán? Honnan lehet tudni? Mi bizonyítja?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!