A rendőrség és a honvédség kinek az oldalára áll majd ha nem zajlik le egy békés hatalomátadás a tisza javára?
És a gömbhal majd ragaszkodik az (elvesztett) hatalomhoz?
Hova áll a rend és honvédelem?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:"számtalan másik országban a rendőrség vagy a katonaság puccsolta meg a diktátort"
Mert ott volt diktátor.




válasza:"Kérdező a népnek,mi akik a fideszt utáljuk kb 3millioan ,pár napra ki kell mennünk aztán nincs az a rendőrség ,meg fekete pufajkas c.igo aki megállitanak minket hogy kihozzuk a dagadt JABBÁT a kolostorabol"
Ülj le nyugodtan! 56 -ban is sokan ezt hitték. Aztán akit a 7.62-es nem állított meg azt megállította a 12.7-es. :)




válasza:



válasza:Ez meg milyen kérdés?
Természetesen a győztes oldalán fognak állni, mert a győztes parancsol az állami rendvédelmi szerveknek.
Ők az állam emberei és nem egy párté.




válasza:További kérdések:
Vagy hagyja tovább nemzeti sportnak a tömeges adócsalást ahogy 0rbánék? A legtöbb kis- és középvállalkozás csak úgy hajlandó értelmezhető fizetést adni, hogy belekényszeríti a munkavállalóit a minimálbér vagy bérminimum közeli bejelentett fizetésre a többit pedig...
Most is ez lehet a célja? „megújítja a pártot“, gondolom nem azért dolgozik, hogy más fideszes legyen min.elnök? Vagy lehet már neki is ennyi elég volt és nem is igazán akarja már?
KÖZLEMÉNY Az elmúlt napokban sok helyen találkozom azzal az állítással, miszerint két ember a választások utáni politikai légkör vagy online vegzálás miatt lett öngyilkos. Szeretnék ehhez segítő szakemberként néhány fontos szempontot hozzátenni. Először is:...
Ezek a megvezetett alulműveltek felelősek Magyarország tönkretételéért az elmúlt 16 évben.Link:
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




