Ostrom alatt a Fidesz? Ma egy Századvéges alkalmazott interjúját rakták ki youtubera.




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Dölnek a dominók...
Az osztogatás nem jött be, az eredményekkel nem lehet kampányolni (mert valójában nincsenek), a megfélemlítés is már csak a mélyszegénységben élőknél működik.




válasza:Kapcsolódó kérdések:
na meg undorító amit művel állandóan. Nők mellével viccelődik, meg Magyar Pétert próbálja mocskolni
Pócs János kiáll az állítólag tiszások által megvert cigány mellett: Pócs János elégetéssel fenyegeti az cigány alkalmazottját:
Mi teszi professzionálissá a hírolvasókat?
A két nagy, győzelemre esélyes tömb egymásra licitál, hogy melyik tudja jobban megalázni a bírósági szervezetrendszert, persze csak saját magukat járatják le, legfeljebb a legalja prolik dőlnek be a bíróság elleni uszításnak mindkét oldalon: - a korábban a Fidesz...
Hogy akarunk a utolérni a nyugatot ha ezt se tudjuk megoldani.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




