Magyarország kb most hol tartana, ha egy normálisabb országépítő kormány kormányozna 2010-óta?




válasza:



válasza:#18 ott a pont.
Valóban nem volt más. Volt az összefogás de látható volt,hogy még az sem volt igazi alternativa egy valamiben értettek egyet de abban is különböző módon.
Kapcsolódó kérdések:
Itt mindenki idegbeteg a kapitalizmus miatt. Erdélyben kedvesebbek, higadtabbak az emberek?
Mennyi idő lenne helyrehozni azt, amit a Fidesz 14 év alatt tönkretett, szétlopott, lezüllesztett?
Nem kellett hozzá gazdasági diploma, az ember évekkel ezelőtt megtudta jósolni,hogy ez lesz. Személy szerint úgy gondolom,hogy sok kifogásolható intézkedése van az EU-nak, de a szabad munkaerő áramlás egy nagy pozitív hozadék, ugyanis ez egy nagyon komoly versenyt...
Nem csak a közép és felsőfokú végzettséggel rendelkező emberek vannak bajban. Én most csinálom levelezőn a gazdasági diplomámat, de van már egy felsőfokú szakképzettségem, nyelvtudásom is. És, alig találni normális állást. Normális alatt azt értem, hogy nem...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




