Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország kb most hol...

Magyarország kb most hol tartana, ha egy normálisabb országépítő kormány kormányozna 2010-óta?

Figyelt kérdés

márc. 30. 19:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%
8. Igazából bárki jobb lett volna, már csak az elv miatt is, hogy aki lop, azt el kell küldeni. Még akkor is, ha az utód sem lesz jobb várhatóan, legalább legyen visszacsatolás. Az a legrosszabb üzenet volt a fidesz felé, hogy mindegy mennyi bűnt követtek el, inkább ti, mint más.
ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
17%
Ott ahol ausztria 20 éve.
máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35%
Macron lenne a király.
máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

#18 ott a pont.

Valóban nem volt más. Volt az összefogás de látható volt,hogy még az sem volt igazi alternativa egy valamiben értettek egyet de abban is különböző módon.

máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Az erdélyi magyarok normálisabbak, mint a magyarországi magyarok?

Itt mindenki idegbeteg a kapitalizmus miatt. Erdélyben kedvesebbek, higadtabbak az emberek?

Mennyi idő múlva lehetne normálisabb élet Magyarországon, ha a TISZA nyerne 2026-ban?

Mennyi idő lenne helyrehozni azt, amit a Fidesz 14 év alatt tönkretett, szétlopott, lezüllesztett?

Magyarország a munkaerőhiány fogja elhozni a normálisabb fizetéseket és a szemléletváltást?

Nem kellett hozzá gazdasági diploma, az ember évekkel ezelőtt megtudta jósolni,hogy ez lesz. Személy szerint úgy gondolom,hogy sok kifogásolható intézkedése van az EU-nak, de a szabad munkaerő áramlás egy nagy pozitív hozadék, ugyanis ez egy nagyon komoly versenyt...

Hogyan lehetne elérni Magyarországon, hogy a normálisabb munkákból legyen több és ne a betanítottból?

Nem csak a közép és felsőfokú végzettséggel rendelkező emberek vannak bajban. Én most csinálom levelezőn a gazdasági diplomámat, de van már egy felsőfokú szakképzettségem, nyelvtudásom is. És, alig találni normális állást. Normális alatt azt értem, hogy nem...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!