Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hisztek a rendszerváltásban?

Hisztek a rendszerváltásban?

Figyelt kérdés
Én igen, és te?

márc. 30. 23:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
24%
Mármint a mostani választásra gondolsz, ha nyer a tisza? Semmi nem lesz, ez csak a hatalom átjátszása. Tele van a tisza is régi fideszesekkel. Annyi változás lesz esetleg, hogy az eu-ban mi is meg fogunk szavazni mindent, mint a többiek, hogy ne legyen ellenségeskedés, de itthon semmi nem fog változni, csak a címkét cserélik le.
márc. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A Tisza egy NER pénzből kiemelt emberekből álló csoport, az élén az egyik legtöbb NER pénzt bezsebelt bábbal.a fidesz érzi a vesztét, ezért néhány korábbi kulcsemberét kiveszi, létrehozva egy új pártot, majd úgy irányítja a cenzúrát, hogy ez a párt (és főleg a vezérbábu) különös figyelmet kapjon, miközben a háttérben összedolgoznak.
ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Más is örül az óraátállításnak?

Én most életemben először igen, mert így 1 órával közelebb van a rendszerváltás.

A fidesz verőlegényei ellen, indul eljárás a rendszerváltás után ?

Elképesztő, hogy a fidesz ilyen aggresziv bünözöket küld az ellenzék terrorizálására az utcára. Embereket vernek, utcákat zárnak le, szélsőségesen fenyegetik az tüntetőket, és a rendőrség pedig nem hajlandó foglalkozni a bünözökkel.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!