Miért hiszi azt mindenki hogy egy kormány váltás mindent megold?




válasza:Tisza Péter bevezeti a maximum 2 ciklusos miniszterelnökséget. Egy miniszterelnököt maximum egyszer lehet majd újra választani, hogy mindig váltás legyen, 8 évente legalább (mert az jó, egyébként lehet hogy tényleg jó). "Ezzel maga alatt is vágja a fát, de az országért mindent"
:) Na persze. Csak egy dolgot felejtenek itt el. Magyar Péter nem akar miniszterelnök lenni, őt ez nem is zavarja, az se, ha nem ő lesz legközelebb. Hiszen április 12 este elérte már egyetlen célját, bosszút állt a feleségén meg a Fideszen aki őt lehúzta. Őt innentől másodlagosan érdekli már bármi is, hogy itt jobb lesz vagy rosszabb. Lehet, hogy jó kiállású, intelligens, jóképű, jól beszél, de ezeken azért túl kellett volna jutni. De remélem tévedek vele kapcsolatban.




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Ostoba naívak, ez a tisza szint nagyjából. El is áraszt a szar nyakig a következő években, attól ne félj.
"A szüleim házat építettek. Szakmájuk és érettségijük volt 80-ban, és kijöttek a pénzből."
Aztán nézd már meg melyik diplomás fiatal jut házhoz Németországban meg Ausztriában. Egyik sem, mert olyanok az ingatlan árak, és ott nem volt fele ennyi kedvezményes hitel sem. Ennyit az összefüggésekről.




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:További kérdések:
Mi volt a gond a személyével? Mindig korrekten nyilatkozott a TV-ben és akárhány előadását láttam az mindig érdekes és hasznos volt. Politikai visszaéléssel sosem hozták kapcsolatba a személyét, eleve nem is foglalt állást politikai ügyekben. Azt tudom, hogy nem ő maga...
Végignézett ezen a tömegen? Nagyon rémisztőek, én a helyében azonnal lemondanék.
Igazából szerintem ha a Fidesz kormányokat nézzük akkor ez így ebben a formában nem állja meg szerintem a helyét, hogy kollektíven rossznak kiáltjuk ki az elmúlt 16 évét. A legutolsó a mosatani 2022-2026-os soha nem látott brutális inflációval fűszerezett kormányzása...
A 2030-as VB-n ott lesznek a magyarok?
Nem értem, hogy miért kell rókákat megmenteni, a vidéken élőknek rohadt nagy kárt okoznak. Szerintem ezt azok írják csak alá, akiknek életükben nem volt közük a vidékhez, csak a panel 6-ikról okoskodnak...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




