Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Alacsony, sovány, introvertált...

Alacsony, sovány, introvertált, diplomás, de szaktudás nélküli +30-as krónikus beteg pasiként kire szavazzak? Kik képviselnék legjobban az érdekeimet?

Figyelt kérdés

Továbbá nincs gyerekem és vszeg nem is lesz rá esély. Illetve a hajléktalanokat jobban tisztelem mint a gyerekes anyukákat.

Idegen nyelvet nem beszélek illetve otthonülős típus vagyok.


ápr. 10. 21:53
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Tisza
Mi Hazánk
DK
Kutyapárt
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
mindenki csak a tisza, 2/3 hajrá
ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Fideszre. Csok, babaváró, friss házasok kedvezménye, több gyermekes anyák és 25 év alattiak szja mentessége,családi adókedvezmények, 13. 14 havi nyugdíj, minőségi egészségügy.
ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Tisza
ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Melyik is támogatja az eutanáziát? Na,arra!
ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez annyira menthetetlen az eseted, hogy a fideszt tudom ajánlani.
ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A fidesz elengedte a betegek kezét már régóta. Ebben is náci az irányvonal, nem csak a propagandában.
ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Diplomás és nem beszélsz nyelveket? Hm... Francia sem megy?
ápr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Ha egyszer hanyatlik a Nyugat a magyar jobboldal szerint, akkor miért van az hogy introvertáltként Németországban nem lehet elkölteni a minimálbért sem?

Egyik ismerősöm aki már Németországban él, azt mondta még a mostani "válságos" helyzetben sem lehet elkölteni a német minimálbért ha az ember nem túl kicsapongó. Igaz, ott az infláció az ilyen 5-7% és az ott már válságnak számít. Pedig természetesen bérelt lakásban él...

Magyarország szerintetek is hasonlít mentalitásban, társadalomban a skandináv országokra (különösen Svédországra és Finnországra)?

Amikor kint voltam dolgozni pár hónapra ezen helyeken, nagyon sok hasonlóságot vettem észre: -Kb. minden európai országban ahol eddig jártam, kevésbé voltak zárkózottak az emberek, mint Magyarországon. A svédek és a finnek pont olyan zárkózottak mint mi -A városi...

Jól látom az összefüggést, vagy tévedek?

Azt gondolom, hogy a jobb oldal szimpatizánsai jórészt extrovertált emberek, akinek ha valami nem tetszik cselekednek, tüntetnek, elmennek szavazni... Míg a liberálisabb felfogásuak kevésbé cselekednek. Eltűrik a rosszat, a sok hazugságot még akkor is, ha nagyon nem...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!