Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hatóságok miért nem lépnek...

A hatóságok miért nem lépnek fel határozottabban a közszeméremsértés, mindenféle deviancia propagálása és a drogosok ellen?

Figyelt kérdés
A tegnap esti belpesti rendezvény peremén járőrözve például, kapualjakat, eldugott zugokat átkutatva csomó drogost lehetett volna fogni, szerintem dílereket is nagy számban. A tavalyi szivárványmenet ellen sem lépett fel a rendőrség, pedig kötelessége lett volna. Engem zavar a magyar állam gyengesége ezekben a fontos témákban.

ápr. 11. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Legalább az embereknek megmutatták, hogy ennek a társadalomnak is van egy ilyenfajta elzüllött rétege, és nem is kevés.
ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol drogoznak ahol szorakoznak. Meg a muszlimok is, max beallnak az eresz ala mert ott Allah nem latja. Ez mar csak ilyen, a tudatmodositas egyidos az emberiseggel, nem fog valtozni. Drogosokat meg nem ugy lehet fogni hogy benezel a sotet zugokba, oszt ott fetrengenek. Aki ilyesmit kepzeleg, az vegyen par lecket valosagbol.
ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-es

Igaz. Bizonyos "szobákba" is bekerülnek tálcán.

ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 Nem tudom minek kell itt rebuszokban beszelni, de ahova tudomasom szerint talcan kerulnek be, oda mindenki bekerul ugyanugy a talcan, te is, en is.
ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es

Íme Magyarország legismertebb szobája:

[link]

ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 Ez mi? Belyeg meretu kep amin semmi se latszik, senki nincs rajta, de a kormanypropaganda szerette volna felhasznalni es meg azelott befuccsolt az egesz hogy valami lett volna belole. Ez az?
ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os

Látom, te is ismered a szoba történetét.

ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 Pont annyira ismerem, amennyire szukseges. Zsoltibacsi szintu szanalmas nepbutitas.
ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyszerűen nincs rá kapacitás sokszor. Szoktak tartani egyébként ilyen akciókat, jellemzően civil ruhás nyomozók bevonásával. Ebből kifolyólag értelemszerűen kevésbé feltűnő.

Nyilván igyekeznek a nagyobb dílereket lekapcsolni, ezért kisebb figyelem jut az említett személyekre.

ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Közszeméremsértés-e az, ha a szomszéd pucéran jàr-kel, fekszik, kertészkedik a saját portáján?

A vén k..vànak csak drótháló van kerítésként, ezbtotàl átlátható, semmi sövény, semmi növény nem gátolja a belátást. Több szomszédja is van a nagy kertje felől, és sok helyen lakik ovis és kisiskolás gyerek is... Szóltunk màr neki, hogy a gyerekekre tekintettel ne...

Ez közszeméremsértésnek számít?

Egy új építésű lakóparkban lakom. Szemben is vannak lakások. Mostanában félmeztelenül alszok, egy bő gatyában. Reggel, ha kimegyek egy cigire, vagy friss levegőre, és jól láthatóan áll még a sátor (reggeli merevedésem van), az közszemérem sértés, vagy senkinek semmi...

Közszeméremsértésnek számít, ha egy nő (nem nudistastrandon) nem hord fürdőruhafelsőt (Mo.-on)?

És külföldön? Hol szabad, hol nem? A nudistastrandon miért szabad? Az nem ütközik jogszabályba? A feministák ezen is problémáznak? Hiszen a női mell nem számít nemiszervnek, illetve van pár férfi, akinek úgy néz ki, mint egy nőé. Tehát mivel különb a férfiaké?...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!