Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon kijön még ma valami...

Vajon kijön még ma valami lejárató videó, hangfelvétel, vagy egyéb botrányos cucc?

Figyelt kérdés
Nem egészen 1 nap van a választásokig. Szerintetek van még valakinek a tarsolyában valami, vagy kaptunk egy napot átgondolni az eddig látottakat/hallottakat?
ápr. 11. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

Nincs rá szükség. A Fideszt már ismerjük, a tiszások meg a kampányhajrában leleplezték magukat, hogy milyen a "liberális értelmiség".


Akárki nyeri a választásokat, egyik sem lesz jó. Aközött lehet választani, hogy melyik a kevésbé rossz.

ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
1-es, szavazz a dk-ra az neked való
ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Mondjuk a Tiszának eddig is voltak dolgai, ami óvatosságra intett. De hatalmasakat hibáztak az utóbbi hetekben.

Van az a mondás, hogy hallgatni arany. Hát, jobb lett volna ha a tiszások inkább csendben várják a választásokat, mert rengeteg hírt szolgáltattak a kormánymédiának, amiért aligha dicsérte meg őket Magyar Péter.

ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy. Ami ma jön ki,annak hatása NULLA.
ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nulla hatása lesz.
ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:

Várható a nők jogi felsőbbrendűségének korlátozása? Esetleg megszüntetése?

Vajon az új kormány lebontja a kiváltságokra épülő megosztó politikát vagy viszi majd tovább? Egyenlőre szó sem volt a nők adómentességének megszüntetéséről, vagy a nők40 eltörléséről. Utóbbinál viszont inkább a kiegyenlítés került szóba, azaz hogy a férfiak is...

Mi ez a nagyfokú személyi kultusz Magyar Péter körül?

Gyurcsány meg Orbán kormánya is azért volt rossz, mert egy személyi kultuszt építettek ki a személye körül. Most a volt ellenzékiek, mára már (Tiszás) kormánypártiak is miért lépik meg pont ugyan ezt?

A Tisza azért nem hoz életünket érdemben érintő új törvényeket mert jónak látja jelenlegi helyzetet, vagy azért mert azt se tudják hogyan kell kormányozni?

Még mindig csak a celebkedés megy pedig a kampány már lezárult. Nekem már tényleg azaz érzésem, hogy nem tudják mit csináljanak. Nem tudnak mit kezdeni a helyzettel.

Miért olyan ember a polgármester, aki nem képviseli hatékonyan a település érdekeit?

Ha van egy beruházás, bármilyen minőségben is készüljön el, nagy örömmel veszi át fél-1 év csúszással. Inkább a szolgáltatókkal barátkozik, mintsem a település lakóinak érdekeire fókuszálna. Gyenge kezűnek tartom, mert az átlagembert egy nap fizetési késedelemért is...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!