Vajon kijön még ma valami lejárató videó, hangfelvétel, vagy egyéb botrányos cucc?




válasza:Nincs rá szükség. A Fideszt már ismerjük, a tiszások meg a kampányhajrában leleplezték magukat, hogy milyen a "liberális értelmiség".
Akárki nyeri a választásokat, egyik sem lesz jó. Aközött lehet választani, hogy melyik a kevésbé rossz.




válasza:Mondjuk a Tiszának eddig is voltak dolgai, ami óvatosságra intett. De hatalmasakat hibáztak az utóbbi hetekben.
Van az a mondás, hogy hallgatni arany. Hát, jobb lett volna ha a tiszások inkább csendben várják a választásokat, mert rengeteg hírt szolgáltattak a kormánymédiának, amiért aligha dicsérte meg őket Magyar Péter.




válasza:További kérdések:
Vajon az új kormány lebontja a kiváltságokra épülő megosztó politikát vagy viszi majd tovább? Egyenlőre szó sem volt a nők adómentességének megszüntetéséről, vagy a nők40 eltörléséről. Utóbbinál viszont inkább a kiegyenlítés került szóba, azaz hogy a férfiak is...
Gyurcsány meg Orbán kormánya is azért volt rossz, mert egy személyi kultuszt építettek ki a személye körül. Most a volt ellenzékiek, mára már (Tiszás) kormánypártiak is miért lépik meg pont ugyan ezt?
Még mindig csak a celebkedés megy pedig a kampány már lezárult. Nekem már tényleg azaz érzésem, hogy nem tudják mit csináljanak. Nem tudnak mit kezdeni a helyzettel.
Ha van egy beruházás, bármilyen minőségben is készüljön el, nagy örömmel veszi át fél-1 év csúszással. Inkább a szolgáltatókkal barátkozik, mintsem a település lakóinak érdekeire fókuszálna. Gyenge kezűnek tartom, mert az átlagembert egy nap fizetési késedelemért is...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




