Nyilvánosságra került egy videó, amin a szegedi KDNP-irodából csomagokkal jönnek ki emberek és pénzt osztogatnak egymás közt. A fideszes jelölt szerint az aktivisták ételcsomagokat kapnak. Te elhiszed ezt?
Figyelt kérdés
www.youtube.com/watch?v=Kp2Z1shp_qw ápr. 11. 21:53
A kérdező szavazást indított:
A fidesz hazudik, csak a szokásos
Nyilváááán ételcsomagok voltak...
6 szavazat
2/2 anonim 



válasza:




válasza:Már azt se hisszük el nekik ami igaz :D
Kapcsolódó kérdések:
Hol vannak ténylegesen azok a Dk-s szavazók, akik leszavaznak a tiszás jelöltre, ha helyben visszalép az DK-s jelölt?
Akik a Dk-s jelöltek visszalépést követelték/követelik, megha ez megtröténik újjonganak, eleve tiszások. Azok a listán si elev a Tiszára szavaznak nem a DK-re. De olyat még sosa halottam, hogy egy DK-s szimpatizáns újjong, hogy vsiszalépet a Dk-s jelölt, mhogy...
Szerintetek hány Kutyapártos jelölt fog még visszalépni?
Újabb visszalépések jöhetnek a Kétfarkú Kutya Pártban
Ha a Nézőpont szerint Hadházy fog nyerni Zuglóban, tehát még csak nem is a fideszes jelölt 😅), az azt jelenti, hogy jó eséllyel Velkey György a befutó?
A Fidesznek azért fontos Hadházy indulása, mert a rá kidobott szavazatok elvesznek, nem erősítik a Tisza listáját.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!





