Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 14%nál eldölt,hogy matematikai...

14%nál eldölt,hogy matematikailag nincs esélye a fidesznek, akkor pakolhatnak?

Figyelt kérdés
ápr. 12. 20:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Pont, hogy matematikai van.
ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem értek ehhez
ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Így van le kell zárni a szavazást
ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%

Hát ez eddig nagyon durván néz ki nekik.

Most legyen nagy az a pökhendi, lenéző, cinikus pofájuk.

ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Itt a vége, elvtársak......
ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
Ó, innen még bőven lehet fordítani, nyolc éve is így kezdődött. De reméljük, így marad.
ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Mizu fideszesek? Finom lesz a narancs bukta :)
ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Óriási fidesz-bukta! Jó, ha 15 egyéni lesz nekik! És még jönnek a külföldről beérkező szavazatok ehhez.
ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
A poloskazos beszéde után remélem lefagy a vigyor a mocskos ruszki nyalonc pfajarol...
ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Már rég elpakoltak....
ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Jegybanki alapkamat 6,5 %, az új kormányi lakáshitelek 3,0 % kamatúak, matematikailag nem lesz ebből baj?

Így veszteséges lesz a bankoknak, olyan mintha elmennél egy étterembe, ennél és pénzt kapnál érte.

Nagyon nem értem matematikailag a választási rendszert, ezt a kompenzációt. Hogyan van? Egy szavazat többször is számít?

Ha jól értem a vesztes szavazatai átmennek a listára, hogy hasznosuljanak, és a győztes többletszavazatai is. Ezutóbbit értem, hogy az elveszne egyébként, azaz fölösleges, de a vesztesé miért megy tovább? A vesztesé már azzal hasznosult, hogy a győztesnek mennyi a...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!