Ha a TISZA lebontja majd a fékeket, ellensúlyokat a kétharmados felhatalmazással, mint a Fidesz, az nem jelent majd veszélyt a demokráciára?
Magyar Péter már bejelentette, hogy élni fog a választók nagy felhatalmazásával és a korábbi kormánypártok által kinevezett főbb tisztségviselőknek, a köztársasági elnöknek, a legfőbb ügyésznek, az alkotmánybíróság tagjainak, a médiahatóság és közmédia vezetőinek távozni kell és új, megbízhatóbb embereket helyez majd az új kormány a helyükre.
Viszont így fennáll az a veszély, hogy nem lesz megfelelő ellensúly, ellenőrzés a kormánnyal, túlkapásaival szemben.




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:#3
Orbán Viktor 2/3-nak örültél volna, mi?




válasza:



válasza:



válasza:További kérdések:
Hogy lehet, hogy egyetlen 0rbán kormány tagot sem sikerült, mégcsak előzetesbe se rakni, de óellenzéik, azt bezzeg igen?
Jópár igéret ma már csak történelem ráadásul.
A Z generáció tipikus középosztálybeli amerikai életet él. Még a magyar YouTuber-ek is az amerikai fiatalokat másolják, ez sem véletlen. De nézzünk meg egy teljesen hétköznapi kb. 20 évest: Koncertre, étterembe járás, drága márkás cuccok, több százezer forintos...
Azért küldi utcára a megtévesztett tömeget és a csőcseléket? Aztán ha egymásnak esnek , ő most is elmenekül a páncélozott autójával, mint 2006-ban, az ÁLLÍTÓLAGOS szemkilövetéskor?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




