Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy van az, hogy a fidesz és...

Hogy van az, hogy a fidesz és a tisza addig csatározott, amíg eltűnt az összes libi/szoci/komi elvtárs a parlamentből?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert azok a szavazók az egyik vagy a másik pártra szavaztak. Az egész kampány alatt az volt hogy vagy ez vagy az, és d9nteni kell. Ezt égette őket.
ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:

Hogyan egyház-mentesíthetnénk az oktatást?

Az egyházi iskolákba járók aránya nagyott nőtt az utóbbi 20 évben az állami iskolák szándékos leamortizálása miatt, pedig az össznépesség és a fiatalok is egyre növekvő arányban ateisták és agnosztikusak, vallástalanok. A hittan 99% propaganda, nem filozófia, nem...

A fideszesek és vezetőik miért élvezték 16 évig, hogy pszichikailag bántalmazhatták a magyarokat?

A bántalmazó politikai szadizmus hiánya, az örömforrásuktól való megfosztás pszichológiai értelemben most milyen érzéseket vált ki bennük?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!