Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor kezdenek majd el jelentk...

Mikor kezdenek majd el jelentkezni a baloldali TISZA kormány negatív következményei?

Figyelt kérdés

Ezek közé tartozik:

- A fővárosban, és nagyobb városokban egyre nagyobb számban afrikai és közel-keleti migránsok jelennek meg, a közbiztonság csökken.

- Drasztikus adóemeléseket vezetnek be.

- Engedélyezik a kiskorúak számára az LMBTQ agymosást, és a nemátalakító műtéteket.

- Nyugati példára bebörtönöznek embereket “rasszista” közösségi médiás kommentekért, esetleg az oldalak használatát személyi igazolványhoz kötik.


Ezek a jelenségek nyugati országokban már rég megjelentek a balos rendszer alatt. Vajon a mi új kormányunknak meddig tart ezeket elérni?


ápr. 13. 18:33
A kérdező szavazást indított:
Kevesebb mint 1 éven belül láthatóak lesznek a változások.
1-2 éven belül láthatóak lesznek a változások.
2-3 éven belül láthatóak lesznek a változások.
3-4 éven belül láthatóak lesznek a változások.
a Tisza első 4 évében nem lesznek ilyen problémák.
7 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A Tisza nem baloldali.
ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Már ma este mindenki az Ukrán fronton lesz, ahogy arra a fidesz figyelmeztetett éveken át.
ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Egy Tisza párt van csak, és az nem balos.
ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
De...de...a tisza az a fidesz 2 meg órbán hozta létre, hogy átmencse a hatalmat, ezt mondta a dr toróczkai lászló, ő meg sosem hazudik akkor milyen baloldali tiszáról beszész??? :D
ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Már most jelentkeznek a leendő Tisza kormány káros hatásai: egyre több megkeseredett fideszfan tesz fel hülyébbnél hülyébb kérdéseket itt.
ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
#5-ös. Respect!!!
ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Figyeld, hogy mikor. De azért 1-2 év után kezdj el mást is csinálni, mert elillan az életed a figyeléssel....
ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Hamarabb, mint gondolnád
ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem lesz ilyesmi, ne vergodj.
ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Értem én, hogy gyűlölöd, de mielőtt ilyen kérdéseket raksz fel, legalább a mai sajtótájékoztatóját hallgasd meg. Hidd el, megéri. Én az MHM-re szavaztam, és kemény jobboldali vagyok, de a terveinek nagyobbik részével egyet tudok érteni, főleg, hogy azok mind-mind jobboldalinak nevezett tervek.
ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Milyen büntetőjogi következménye lehet a rendszerváltás után, ha kiderül, hogy a kormány szinlelt terrorcselekményekkel akart hisztériát pánikot...

Az emberek 95 %-nak teljesen nyilvánvaló, hogy valami gázvezeték ellen kitalált merénylet is, csak a fidesz által megrendezett választási akció volt.

Milyen következményei lettek annak az ügynek, ahol a minisztérium által eladott használt laptopon rajta volt fél magyarország ingatlannyilvántartása...

Ez egy nagyon komoly adatvédelmi incidens és igencsak aggályos GDPR szempontból. Bár gondolom a minisztériumot nem fogja megbüntetni az adatvédelmi hatóság.

Lesz-e következménye (ha igen milyen) annak, hogy egy kötelező gránátkiképzés miatt a köztisztviselő nő egy életre nyomorék lett?

Azért ez nem a "mentő egy óra múlva ért ki Pista bácsihoz aki amúgy is meghalt szóval ráírjuk a zárójelentésre, hogy idő előtti szívroham egyébként a mentésirányítás nem mulasztott" hanem konkrétan egy KORMÁNYTISZTVISELŐ ráadásul FIATAL NŐ szóval gondolom...

Szentkirályi Alkeszandra bemutatta, hogy mi a következménye annak, hogy a kormány több ezer embercsempészt engedett szabadon a börtönökből?

"Ukrajna gyorsított európai uniós csatlakozásával jönnek a szervkereskedők, a fegyverkereskedők, a drogkereskedők és – mutat a háta mögött, a csomagtartóban fekvő férfire a fideszes politikus – az emberkereskedők."Még külön ki is emeli a kormány által...

A fidesz azért van megsértődve, mert Kollár Kinga tárgyilagos elmondta mi a következménye annak, ha a kormány 10 éve lemond az unios forrásokról ?

Azért is nevetséges a reakció, mert akármit is mondott, a fidesz hibájából nem érkeztek meg a pénzek az elműlt 10 évben, nem az 1 éve sem létező Tisza miatt.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!