Mikor kezdenek majd el jelentkezni a baloldali TISZA kormány negatív következményei?
Ezek közé tartozik:
- A fővárosban, és nagyobb városokban egyre nagyobb számban afrikai és közel-keleti migránsok jelennek meg, a közbiztonság csökken.
- Drasztikus adóemeléseket vezetnek be.
- Engedélyezik a kiskorúak számára az LMBTQ agymosást, és a nemátalakító műtéteket.
- Nyugati példára bebörtönöznek embereket “rasszista” közösségi médiás kommentekért, esetleg az oldalak használatát személyi igazolványhoz kötik.
Ezek a jelenségek nyugati országokban már rég megjelentek a balos rendszer alatt. Vajon a mi új kormányunknak meddig tart ezeket elérni?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Az emberek 95 %-nak teljesen nyilvánvaló, hogy valami gázvezeték ellen kitalált merénylet is, csak a fidesz által megrendezett választási akció volt.
Ez egy nagyon komoly adatvédelmi incidens és igencsak aggályos GDPR szempontból. Bár gondolom a minisztériumot nem fogja megbüntetni az adatvédelmi hatóság.
Azért ez nem a "mentő egy óra múlva ért ki Pista bácsihoz aki amúgy is meghalt szóval ráírjuk a zárójelentésre, hogy idő előtti szívroham egyébként a mentésirányítás nem mulasztott" hanem konkrétan egy KORMÁNYTISZTVISELŐ ráadásul FIATAL NŐ szóval gondolom...
"Ukrajna gyorsított európai uniós csatlakozásával jönnek a szervkereskedők, a fegyverkereskedők, a drogkereskedők és – mutat a háta mögött, a csomagtartóban fekvő férfire a fideszes politikus – az emberkereskedők."Még külön ki is emeli a kormány által...
Azért is nevetséges a reakció, mert akármit is mondott, a fidesz hibájából nem érkeztek meg a pénzek az elműlt 10 évben, nem az 1 éve sem létező Tisza miatt.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




