Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz is tartott volna...

Ha a Fidesz is tartott volna egy brutál koncertet DJ BoBo-val vagy Mr. President együttessel, akkor meglenne az újabb 2/3 a fidesznek? Vagy ez veszett fejsze nyele volt?

Figyelt kérdés
ápr. 14. 07:59
A kérdező szavazást indított:
Ide DJ BoBo kellett volna
Mr. President kegyetlenül megtolta volna a fideszt
Nem tudom vagy nem érdekel
8 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ide már az sem lett volna elég, ha feltámasztják Freddie Mercury-t és Zámbó Jimmy-t hogy együtt adjanak koncertet.:)
ápr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondjuk Jimmyre nem gondoltam. De ő kegyetlen lett volna. Min. 90% Fidesz, BoBo, President és Jimmy, de azért Győzike is benézett volna egy WC kefével.
ápr. 14. 08:20

Kapcsolódó kérdések:

Zuhannak a beruházások, mint a nyeletlen fejsze?

Zuhannak a beruházások, mint a nyeletlen fejsze. Ha belegondolunk, ez nem csoda. Miért fektetne be a tőke oda, ahol: 1. Évek óta rendeleti kormányzás van, bármikor egyik napról a másikra változhatnak az adók, akár visszamenőleg. 2. Nincs jogállam, a diktatórikus...

Melyik történelmi korszak fegyverei humánusabbak?

Az ókor-középkor fegyverei (lándzsa, nyíl, kard, tőr, harci fejsze, buzogány, katapult) vagy a modern kor fegyverei (puska, pisztoly, gépfegyver, rakéta, bomba stb)?

Szerintetek is rohadt nagy "ér vágás' hogy gumis fegyvereket tiltó listára teszik?

2023-tól mi lesz? -Gázpisztolyra külön engedély kell(Úgy értve,külön vizsga kell) -Gumi lövedékes fegyverekre meg nem lehet vásárolni Miért tiltják meg hogy az normàlis magyar ember ne védhetse meg magát?Vagy ne adjon rá esélyt? Tegyük fel,hogy valakihez...

A jövőben lesz még valami az országból, vagy veszett fejsze nyele és érdemes inkább minél előbb lelépni?

Nem látom, hogy a Fideszt hogy lehetne leváltani és ha le lehet, akkor mégis mi lesz itt utána. Tele van az ország maradi, besült emberekkel, akik a Fidesz után valami hasonló szellemiségű pártot szavaznának meg és folytatódna minden tovább, ahogy most megy. Nem látok...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!