Az új kormány egyik kézzel adni fog, a másikkal meg elvenni?




válasza:Tán a fidesz nem ugyanezt csinálta?
Bár amit ők elvettek tőlünk az nem a közös állami kasszába került további fejlesztésekre és életszínvonal emelésre, hanem lapátolták befelé a saját zsebükbe.
Talán a Tisza már nem így fog tenni.




válasza:



válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Mindent beáldoz a fidesz érdekeinek?
Szeretném ha egy új kormány alakulna és ebben a Tisza pártot látom most legerősebbnek. Sajnos viszont úgy érzem, hogy ezt a jelenlegi Fidesz kormány nyerni fog, választási családokkal is ha kell. Ti mit gondoltok? Köszönöm
Én is autóiparban dolgozik, K+F tevékenységet, viszont nem az Audinál vagy a Mercinél, hanem kisebb cégnél.Viszont mi is szoktunk kapni állami támogatást, ezért,hogy minél több ilyen tevékenység jöjjön az országba.Egy esetleges kormányváltás után, kellene-e félni...
Szerintetek egy 15-20 évnyi fegyházat simán megérdemel csak a hazaárulásáért?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




