



válasza:



válasza:1. fiókpárt létrehozása
2. fiókpárt felnevelése
3. fiókpárt erősítése
4. fiókpárt pénzelése
5. fiókpárt felhízlalása
6. fiókpárt kormányra juttatása
7. az nem volt.




válasza:1. 2011 től a korkedvezményes nyugdíj visszamenőleges eltörlése.
2. A magánnyugdíj pénztári lóvé lenyúlása.
Többet nem tudok....
Egy Fideszes!




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:- a társadalom alacsony rétegeinek tervszerű lezüllesztése, és a belőlük való "élés"
- magánnyugdíjpénztár-ügy
- demagóg, témákat összemosó törvények és nemzeti "konzultáció"
- fake news terjesztése
- az ellenzéki média ellehetetlenítése, ameddig lehetett / nem tört fel a független internetes média (ellenzéki lapok kivéreztetése, Index felvásárlása stb)
- köztörvényes bűnözők felmentése, tetteik elsikálása
- gyűlölet- és félelemkeltés




válasza:1. Kevélység (Superbia): Az önimádat, a gőg, amikor az ember saját magát helyezi Isten és mások fölé.
(0rbán-kultusz, kiválasztottság-tudat, a politikának a jó és gonosz harcaként való láttatása, boszorkányüldözés, az ellenfelek démonizálása stb.)
2. Fösvénység/Kapzsiság (Avaritia): A földi javakhoz, pénzhez való mértéktelen ragaszkodás.
(Korrupció, urizálás, nepotizmus, lopás, csalás, sikkasztás, maffiaállam, közpénzrablás, zebrák, yachtok, aranybudik, Mészáros, MNB stb.)
3. Bujaság/Bűnös vágyak (Luxuria): A nemi vágy önző, mértéktelen, a szentségi házasságon kívüli megélése.
(Borkai Zsóti, Bese atya, Szájer Józsi, Kaleta Gabi, Zsolti bácsi, pedofilok stb.)
4. Irigység (Invidia): Mások örömének, sikerének vagy tulajdonának irigylése, rosszindulat.
(Közpénz, állami földbérletek, trafikok, EU-s források szétlopása, zártkörű, célzott pályázatok, ötszörösen túlárazott stadionok, kastélyok, egyetemek ellopása, privatizálása, lenyúlása, külföldi offshore-számlák, közpénz jellegét elvesztő közpénz stb.)
5. Torkosság/Falánkság (Gula): Az étel és ital mértéktelen élvezete.
(Közpénzből fizetett orgiák, zabálások, utazások, helikopterezések, rongyrázások, yachtozások, luxuskiadások, Gucci-táskák, rolexek stb. Közpénzen hízás + minden ellenzéki szakember leváltása.)
6. Harag (Ira): Féktelen düh, bosszúvágy, ami megakadályozza a szeretetet.
(migráncsozás, brüsszelezés, ukránozás, libsizés, sorosbérencezés, poloskázás, homofóbia, gyűlöletkeltés, megosztás, uszítás, hazugságpropaganda, karaktergyilkosságok - és az ilyen megnyilvánulások: www.youtube.com/watch?v=dPbk6_r01iA)
7. Jóra való restség/Lustaság (Acedia): Lelki tunyaság, a spirituális élet vagy a kötelességek elhanyagolása.
(Kormányzás helyett propaganda, egészségügy, oktatás, szociális rendszer, kultúra, közlekedés lerohasztása, infláció gerjesztése, Magyarország problémáinak elhanyagolása, látszatintézkedések, látszatkormányzás, megélhetési politizálás stb.)
Mind a hét főbűnt lelkesen gyakorolták!




válasza:Az emberek egybitessé egyszerűsítése - a vasárnapi adatok alapján több, mint 6 millió embert érint
Az oktatás lezüllesztése, irreális uniformizálása - kb mindenkit érint
Az ország silányítása összeszerelőüzemmé - szinte mindenkit érint
Az egészségügy lerombolása - vannak szép kórházak (azt túlárazottan megcsinálták a haverok - már ahol...), viszont az orvosi kar és a műszerezettség sehol - előbb-utóbb mindenkit érint.
Pénzért venni gyerekeket - már a kezdetektől látszott, hogy nem működik, mégis egyre több pénzt pumpáltak bele
Eltávolodás Európától - tetszik vagy sem, de a honfoglaló magyarok Európát találták meg, mint leendő hazánk. Orbánnak jelenleg egyetlen komolyan vehető európai ország vezetőjével sincs jó kapcsolata. Még a hagyományosan jó magyar-lengyel barátságot is leépítette.
Pökhendiség, cinizmus - megfelelő helyen van helye. Egy ország vezetésében, és az emberek problémáira viszont nem lehet ez a válasz.
"De ígérd meg, hogy esetleg négy év múlva összeírjuk a Magyar Péter 77 fő bűnét is... Előre is köszönöm."
Hát hajrá. Az a te dolgod lesz. 4 év múlva itt találkozunk!
Kapcsolódó kérdések:
Csak mert a Fidesz propagandagépezete a hozzájárulásom nélkül hivott, hogy a Tisza párt át akar engem verni. Azt már megszoktam, hogy ennyire hülyének nézi a fidesz a magyarokat, de hogy közpénzből telefonon zaklassák az embert hazugságokkal, azt már pofátlanságnak...
Sokat hallom, hogy azt mondjátok, hogy semmit nem lehet megtenni, és diktatúra van Magyarországon. Szóval, mi az amit nem tehetsz meg és szívesen megtennéd? Gyülekezési jog? A tüntetés is Gyülekezés és mégsem kap érte senki semmit. Mondhatnátok, hogy arcfelismerő...
A nyuggereknek emeli a nyugdíjat. A középkorúakat miért nem támogatja semmiben sem?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




