Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 0rbánnak szívügye a munkaal...

Ha 0rbánnak szívügye a munkaalapú társadalom, akkor most miért nem mond le és megy vissza civil munkahelyre?

Figyelt kérdés

ápr. 14. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Soha életében nem dolgozott.
ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
mármint 0rbán anita? szerintem is takarodhatna
ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mingyá nyugdíjas, az ilyeneket már nem veszik fel sehova :)
ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Az 1-2 pipás agresszív kismalacok nagyon frusztráltak ma.
ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt szereti ha mások dolgoznak, ő nem szeret dolgozni.
ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ért semmihez.
ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Mert tovább dolgozik a hazája szolgálatában.
ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

#1

Jó ilyeneket beböfögni ide ugye? Nettó hülyeség és rosszindulat de azért jólesik.

ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Hamarosan nyugdíjas, “tehát felesleges, eutanáziával át kellene segíteni a túlvilágra.” Bayer Zsoltot idézve (hogy rohadjon meg).😂
ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Életébe sem dolgozott mit tudna csinálni? a lopást tanulta meg de azt a civil életben nemérdemes csinálni mert hamar a börtönbe kerülne ezért marad a politikába itt lehet lopni büntetlenül.
ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:

Hogyan egyház-mentesíthetnénk az oktatást?

Az egyházi iskolákba járók aránya nagyott nőtt az utóbbi 20 évben az állami iskolák szándékos leamortizálása miatt, pedig az össznépesség és a fiatalok is egyre növekvő arányban ateisták és agnosztikusak, vallástalanok. A hittan 99% propaganda, nem filozófia, nem...

A fideszesek és vezetőik miért élvezték 16 évig, hogy pszichikailag bántalmazhatták a magyarokat?

A bántalmazó politikai szadizmus hiánya, az örömforrásuktól való megfosztás pszichológiai értelemben most milyen érzéseket vált ki bennük?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!