Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van rá esély, hogy 100 százalé...

Van rá esély, hogy 100 százalékos feldolgozásnál elveszti a 2/3-ot a Tisza? Vagy inkább már több mandátumot fog szerezni?

Figyelt kérdés
ápr. 14. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Még többet. Jó vergődést!
ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
a legutóbb a fidesz javára fordítottak a levélszavazatok
ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ha a maradék kb 1-1.5% mindegyike nem tiszás lenne akkoris simán meglenne a 2/3
ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

2

És az feltűnt, hogy akkor nyert a fidesz, nem 2/3-as sz*pott ki?

ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
az feltűnt, hogy a tudatipari agymosoda inkább belföldi hatású volt?
ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Ácsi!

Győzteskompenzáció miatt a tiszának akár 142 mandátuma is lehet a végén.

ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
#5 Engedd el, a kolostormalacod ment a levesbe, hiába vergődsz, vége van, kicsi ;)
ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Esélytelen

Az átjelentkezők 80%-a tiszára szavazták le

ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Még hátravannak a győzteskompenzációs mandátumok, amiket a tisza fog kapni. Nem kétharmad lesz hanem tisza négyötöd.
ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9# nem lesz, ahhoz 150 mandátum kell

matematikailag lehetetlen annyit összehozni már

ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Kiderült , hogy el van zarodva mindkét petevezetom . Egyenlőre feldolgozási fázisban vagyok , tudom hogy így csak a lombik maradt mint esély, mire készüljek ?

Tudom hogy valaki kemény és bármit elvisel amit elé sodor az élet nem törik meg , de nem tudom hogy én hogyan kezeljem ezt a helyzetet baba tervezés miatt történt a hsg , nem erre az eredményre számítottam , nem tudom hogy induljak útnak ( lelkileg) Jár valaki hasonló cipőben ?

Anorexiasok, hogy gyogyultatok meg/gyogyultok?

Hogy dolgoztatok fel, hogy nem merhetitek magatokat minden nap, hiznotok kell?

Van arra esély, hogy az MSZP vagy a Jobbik beelőzi a FIDESZT?

Hiszen még a feldolgozás fele sincs meg.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!