Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy merészelte ezt megcsináln...

Hogy merészelte ezt megcsinálni Csete Beáta M1 alkalmazottja Magyar Péterrel szemben?

Figyelt kérdés

A propagandát agresszívan toló M1 riporter ( CSETE BEÀTA ) még utoljára jól megfizethettèk, hogy ilyen erőszakosan nyomja a hazugságait, és ne hagyja Magyar Pétert, hogy elmondja az igazságot? Ez a Fidesz színvonala.

www.youtube.com/watch?v=5NBew5GbYjI


ápr. 15. 09:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
18%
Riporterként hogyan mert kérdéseket feltenni?
ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem Magyar Péter megoldotta amiért odament. A riporter kérdez, ha tetszik, ha nem.
ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
MP felmosta vele a padlót. Ez végre valódi riport volt, nem pedig előre megírt propagandapárbeszéd.
ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%

A sok gumigerincű lakáj épp igyekszik bizonyítani a hűségét a fidesz felé, hogy ha kiteszik őket a közmédiából, a HírTV-nél kegyelemkenyéren eltengődhessenek.


"Riporterként hogyan mert kérdéseket feltenni?"

LOL, fidesznyik, másfél éven át be sem hívták a "köz"tévébe a legnagyobb ellenzéki párt vezetőjét, 90%-ban fideszes pofákat mutogattak, de most hirtelen ti lesztek a szólásszabadság bajnokai?


Miközben ez a szerencsétlen nő nem kérdezett, hanem a fideszes propagandát mondta fel.



Miközben Orbán Vitya továbbra sem nyilatkozik a független médiának.


Viccesek vagytok.

ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
4%

4


Bárcsak tudnál gondolkodni, az egész világ sokkal előrébb lenne.

ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Frankó bicskanyitogató stílusa van a nőnek, újfent csodálom Péter stílusát és türelmét.
ápr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
16%

#6


Az Atv-ben is mekkora türelme volt amikor sértődötten kisétált a stúdióból :D

ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%
#7 Elvtárs, vasárnap vége lett. Kár vergődni.
ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%

"Bárcsak tudnál gondolkodni, az egész világ sokkal előrébb lenne."


Hát ez gyenge volt.

Mint mikor a propagandista elvtársnő a "nem lombkorona nélküli lombkoronasétányokat fogunk építeni" kijelentésre csak annyit tudott kinyögni, hogy "akkor mit?"


Mert ti el sem tudjátok képzelni, hogy rendesen is fel lehet használni az uniós pénzeket.

ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%
Kínlódj csak.
ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Egy valódi jogállamban megengedhető az, hogy az egyik közszolgálati médium (Kossuth Rádió) egyik politikai témájú műsorának („Jó reggelt,...

Hogy „a békemenet résztvevői a normalitást képviselők”. Nem úgy van, hogy egy közszolgálati médium műsorainak vezetőit (és szerkesztőit) akkor lehet csak megtűrni, ha a ténykedésükből nem derül ki, hogy melyik párt szavazói/szimpatizánsai? Magyarán: abszolút...

Miért mondott le Beata Szydlo?

Kár érte, kiváló ügynök volt.

A lengyel kormányfő, Beata Szydlo miért csinált bohócot magából a mai brüsszeli EU-csúcson?

Tudhatta hogy úgysem tudja megakadályozni Donald Tusk újraválasztását, erre tátott szájjal beszaladt a fa..erdőbe. Nem elég hogy Orbán megalázta azzal hogy nem állt mellé, de a többi EU vezető szemében is bebizonyította magáról hogy csak Kaczynski bábja, ráadásul...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!