Sokan miért hibáztatják a fiatalokat, hogy nem gondolták át alaposan a választás jelentőségét és csak "buliból" szavaztak?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:mennyire kell hülyének lenni fiatalként, hogy a 3%os fix hiteled, az adómentes béred a babaváró a csok és a munkáshitel ellen szavazz?
és akkor nézzük meg, hogy mire szavaztál : reményre meg változásra
nagyon-nagyon hülyének kell lenned




válasza:Sok fiatal maga nyilatkozott úgy, hogy ők az Orbáni rendszerben nőttek fel és kell a változás.
Amikor megkérdezték, hogy mi nem volt jó az Orbán kormány alatt és mit várnak a Tisza kormánytól, nem tudtak válaszolni. Nagyon-nagyon sok fiatalnak fogalma sincs mit miért tett, csak csinálta, hajtotta a csordaszellem.
Valljuk be ez a fiataloknak valóban egy hatalmas buli volt, hiszen szuper dolog közösségben lenni, együtt szurkolni,lázadni, hőbörögni.
De ez eddig tartott.
Mostmár jönnek a következmények, amit bátran kell viselni, bármi is lesz az.
Több pénze és több lehetősége nem lesz a fiataloknak, mint eddig volt. Sőt, valószínűleg kevesebb. Ha a Tisza program ígéreteit be akarják tartani, akkor fizikai képtelenség, hogy minden támogatást megtartsanak.
Ha pedig elvesznek, akkor a fiataloktól fognak elvenni. A 25 év alattiak szja mentességét, a 30 év alatti anyák szja mentességét, stb... Ezeket fogja elvenni.
Ha adóznak az emberek, csak akkor van esély bármit is rendbetenni, fejleszteni.




válasza:



válasza:#8
20 évesen megvenni egy lakást ami 40 évesen a tied az egy rossz üzlet?
kérdezd meg erről azokat, akik pont 20 éve 2006ban voltak 20 évesek




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Ez azért jelent valamit tehát tényleg többségben van a fidesz vagy tényleg semmi jelentősége mert egy választókerület kis része, ahol csak pár százan vannak pár száz szavazattal nyernek, valamint az országos párt a Tisza viszont nem indult és állítólag a helyi érdekek...
Valóban ekkora jelentősége van, hogy ne autokráciában, hibrid rezsimben éljünk?
...vagy átlátnak a magyarok a mindenféle közgazdaságtani törvényeket nélkülöző populizmuson és nem fognak túlnyomóan csak emiatt a fideszre szavazni többen?
Ha Orbán Viktor nyeri: Akkor megmutatkozik, hogy milyen egy legyőzhetetlen politikus. Újabb 4 éves ciklust nyer, ami azt jelenti, hogy 2030-ig zsinórban 20 év fogja vezetni Magyarországot. Ellenfele innentől nem lesz, hiszen többféle módon próbálták már...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




