Kakuk L. Tamásnak ezek után távozni kell a Kossuth rádiótól? Minősíthetetlen arrogancia!
Figyelt kérdés
[link] ápr. 15. 16:16
1/1 MDaniel98 



válasza:




válasza:Ha nem távozik, úgyis kirúgják majd rezsimváltáskor!
Kapcsolódó kérdések:
Magyar Péter miért viselkedett ilyen bunkón a mai M1 és Kossuth rádióban? Meghívták most közpénzből és ez a hála?? Hogy szétoltja őket? Ez a stílus?
Itt lehet visszahallgatni est a botrányt
Nem a "múltat végképp eltörölni" habitusú Tisza szavazóktól kérdezem, hanem a higgadtabbaktól: az elmúlt 16 év állami kitüntetettjei közül kitől...
a Köztársasági Érdemrend jelenleg Magyar Érdemrend néven fut Úgy kérdezem, hogy magam nem néztem át a listát, de Bayer, Pataky mindenképp benne van. Utóbbi zenei múltját elismerem, de nem tartom olyan kiemelkedőnek, hogy Kossuth-díjat érdemelne. (A 2012-es lovagkereszt még belefér nálam.)
Pénteken, a Jó reggelt, Magyarország! című Kossuth rádiós bulvár műsorban, milyen aktuális világi szörnyűségekről fogja tájékoztatni Orbán Viktor és...
A magyarok kedvenc műsora, a közérdekű médiában.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




