Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit szóltok...

Fideszesek, mit szóltok ahhoz, hogy az 0rbán barátainak mondott világpolitikai vezetők valójában nem is voltak a barátai?

Figyelt kérdés

Trump már csak múltidőben beszél az 0rbánnal való barátságáról és Magyar Péterre is azt mondja, hogy egy jó ember akivel együtt tud működni. Az oroszok is letagadták 0rbán baratságát és biztosak benne, hogy Magyarral jóban lesznek. A török elnök Erdogan is üdvözölte Magyar miniszterelnökségét, ahogy a kínaiak is.


Szépen kiderült, hogy nem kizárólag 0rbán miatt lehetünk jóban az EU-n kívüli vezetőkkel és országaikkal, ahogy azt idáig 0rbánék kommunikálták, és ehhez nem kell az EU-t elárulni. Ezzel is jól megvezetett titeket a fidesz.


ápr. 15. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
A politikában nincs barátság. Ezt csak 0rbán akarta elhitetni a hiszékenyekkel.
ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A kiszivárgott telefonbeszélgetés jól szemlélteti Orbán viszonyát a nagyhatalmak vezetőihez.


Ő a szervilis kisegér, aki az oroszlán minden kívánságát teljesíti ha tudja.

És ezt lényegében a saját szájából hallhattuk.

ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:

A Tisza kormány fel kívánja számolni a szürke fizetéseket?

Vagy hagyja tovább nemzeti sportnak a tömeges adócsalást ahogy 0rbánék? A legtöbb kis- és középvállalkozás csak úgy hajlandó értelmezhető fizetést adni, hogy belekényszeríti a munkavállalóit a minimálbér vagy bérminimum közeli bejelentett fizetésre a többit pedig...

Szerintetek akar Orbán még miniszterelnök lenni?

Most is ez lehet a célja? „megújítja a pártot“, gondolom nem azért dolgozik, hogy más fideszes legyen min.elnök? Vagy lehet már neki is ennyi elég volt és nem is igazán akarja már?

Vági Zsolt mentálhigiénés szakember gondolatai a fideszes öngyilkosokról. Nektek mi a véleményetek?

KÖZLEMÉNY Az elmúlt napokban sok helyen találkozom azzal az állítással, miszerint két ember a választások utáni politikai légkör vagy online vegzálás miatt lett öngyilkos. Szeretnék ehhez segítő szakemberként néhány fontos szempontot hozzátenni. Először is:...

A megnaradt 1 millió Fidesz szavazó nagy része tényleg olyan menthetetlen pszichiátriai eset, mint amit a HVG interjújában láttunk?

Ezek a megvezetett alulműveltek felelősek Magyarország tönkretételéért az elmúlt 16 évben.Link:




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!