Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gréczy Zsolt is értékelte a...

Gréczy Zsolt is értékelte a választási eredményt és büszke a DK-ra. Vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


"A DK eredménye kudarc, következménye az elnökség lemondása. Nem vigasztal, hogy az ugyancsak minket rugdaló Kutyapárt végleg elbukott. Klára hős, hogy ezt kibírta."


A választáson a DK 1,13%-ot [68.059 szavazat] ért el, így búcsúzik az Országgyűléstől.


ápr. 16. 05:36
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Nekik legalább nem kell befizetniük a 600 milliót. Ezt kifejezetten sajnálom.
ápr. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Gréczy-t, mint kék fideszest, tárt karokkal várják a narancs fideszben. Mindenkire szükség lesz a romokban lévő egyetlen ellenzéki pártban.
ápr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Orbán az évértékelőjén miért hallgatta el, hogy betiltotta a Pride-ot?

Nem büszke a gyerekvédelemben elért eredményeire. Vagy már nem fontos számára a gyerekvédelem? Egyáltalán mit tett a gyerekvédelem ügyében valójában a Fidesz 2/3 16 év alatt?!

Márki-Zay Pétert büszkeséggel tölti el, hogy az újonnan alakított MMN pártja a 2022-es 6-párti összefogás pártjaiból 4-et megelőzött. Büszke lehet erre?

A közvélemény-kutatások közül egyedül a Mediánt kell nézni, a többi hulladék/pártközpontokba bekötött. E szerint a 6 párti összefogás egykori pártjai közül a biztos szavazók között: - a DK 9%-on - Momentum 4%-on - a Jobbik 1%-on - az LMP 1%-on - az MSZP és a...

Szlovákiában mindenkit visznek, aki közpénzt herdált - Büszke a szlovák rendőrség,- Mindenkit utolér az igazság?

Sorra viszik a cellákba a korábbi kormánypárt politikusait, strómanjait, családtagjait. Senki sincs biztonságban, aki közpénzt lopott. Nincs magyarázkodás, hablatyolás, elkenés, hanem egyszerűen viszik. Majd gondolkozhat a rács mögött, hogy megérte-e meglopni...

Varga Dám Andika büszke rá, hogy ő lett a női VolNER?

Aki az ellenzék jelöltjének szavazóit akarja megosztani a fideszes bukott polgármester a választások után bús Bús Balazs javára? Mivel vette meg őt is Orbán?0

Márki-Zay Péter méltán lehet büszke, hogy sikerül 470 ezer aláírást gyűjteniük?

Márki-Zay Péter jelentette be csütörtökön, hogy összegyűlt a népszavazásra 470 ezer aláírás. Büszkék lehetnek erre a teljesítményre?

Miért engedi meg a büszke magyar nép, hogy olyanok szavazzanak az itt élők képviselőiről (életéről), akik nem élnek itt?

Lásd Kispalád, de tuti nem ez az egyetlen... Ez nem választási csalás? Eltűri egy 10milliós büszke nép, hogy így kijátsszák, olyanok döntenek az életünkről, akik nem is itt élnek, nem itt fizetik az adót, de ők döntik el hogy ki uralkodjon fölöttünk? Normális népek már rég...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!