Havasi Bertalan hogy-hogy normálisan válaszolt a telexnek?
Figyelt kérdés
Vitályos hárított h telefonál hagyják, a kaszinó miniszter rájuk sem bagozott, és volt még pár politikus aki bunkó módon elment.ápr. 16. 08:19
1/1 anonim 



válasza:




válasza:Ez a döbbenetes gesztus nem a normalitás diadala hanem a cinikus hatalmi technológia legújabb szoftverfrissítése. Havasi nem udvarias lett hanem egyszerűen felismerte hogy a totális elzárkózás már nem szolgálja a gőgös propaganda érdekeit így bedobott egy morzsát a kiéhezett sajtónak. Miközben a többiek a hűbéri rátartiság receptje szerint reflexből bunkók maradtak ő a megjátszott civilizáció álarca mögé bújt. Ez színtiszta taktikai húzás amivel a rendszer csak azt teszteli hogy képes-e még az emberség látszatát kelteni a morális sivatag közepén.
Kapcsolódó kérdések:
Igaz, amit mond Havasi Bertalan?
Azt mondta, hogy jól tud lapátolni. Meg munkát keres. Lenne itt egy kis munka, pár napra szívesen alkalmaznám.
Az a Havasi Bertalan sajtófőnök úr miért olyan pökhendi, lekezelő mindenkivel?
Bármilyen megnyilvánulását nézed, ez jön le belőle. De mi oka van erre a hangnemre?
Ha a Fidesz nem foglalkozik reménytelen emberekkel (Havasi Berci mondta) miért van ráállítva a Megafon (is) Magyar Péter lejáratására?
origo és társairól nem is beszélve.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




