Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek tényleg hívták az...

Szerintetek tényleg hívták az elmúlt években Magyar Pétert a köztv-be?

Figyelt kérdés
Vagy most megpróbálnak ferdíteni? Esetleg tényleg hívták, de MP nem jelent meg?

ápr. 16. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem hívták.
ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Idén a választási kampányban hívták azt elhiszem.

De ezt a színjátékot minden választás előtt eljátszották minden párttal. Volt, aki elment, és volt aki nem. Mindkettő érthető.


5-5perc megszólalás választások előtt, az parasztvakítás, semmi több.

Ha két választás között meg nem adnak teret a kormány kritikus hangoknak, akkor ne hívják magukat közmédiának.

ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

2024. szeptember 26.

szerepelt a közmédiában

Utána: nem hívták egy ideig mert nem tudott viselkedni


2026 április (most):

újra megjelent az M1-en és a Kossuth rádióban

ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

"Utána: nem hívták egy ideig mert nem tudott viselkedni"


:D :D :D

ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
3! Most majd megtanítja ő a közmédiát viselkedni! 😃 szerintem jobb ez így!
ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

5.

De önmaga nem tud viselkedni nem hiányzik az országnak ez az alpári stílus!


Nem kéne mindenkinek pszichopatának lenni mert a főnök is az.

ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"nem hívták egy ideig mert nem tudott viselkedni"

De a közmédia azt mondta tegnap, hogy hívták többször is, email is van róla stb.

Nekem mindegyik fura, mert ha hívták volna valóban többször, akkor miért ne ment volna be , akár botrányt csinálni. Ha meg nem hívták, az megint nem okés, mert az meg azt erősíti, hogy az állami propaganda nem akart neki adni teret.


Én egyik oldalon sem foglalok állást, meglátom mi sül ki ebből... Amúgy a nemzetközi sajtótájékoztató szerintem teljesen korrekt volt. Nyilván majd meglátjuk mennyi lesz igaz belőle.

ápr. 16. 14:11
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
6! 😂😂😂
ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hívták
ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

6


Miért nem tudott viselkedni? Hol volt alpári? Mitől volt pszichopata? Kíváncsi lennék te hogy visrlkedtél volna, miután napi szinten téged gyaláztak, rágalmaztak.

ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Van egy csodás férjem és az elmúlt időszakban furcsán viselkedik. Nem tetszik neki ha ezt vagy azt veszek fel…Az instája és a TikTokja is tele van...

Lehet azért mert neki az ilyen nők jönnek be?Bánt ez az egész dolog. Ráadásul ez már régóta tart…Mit tegyek?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!