Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lesz baj ha a Tisza túl...

Nem lesz baj ha a Tisza túl erős forintot csinál?

Figyelt kérdés
ápr. 17. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Besz@rok jó, hogy nem sírjuk vissza 2025 április 22. Mikor 409.38 forint volt az euró a fidesz kormány alatt
ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De.
ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Én pl kicsit bosszús vagyok, mert Euróban van a pénzem, de már egy éve erősödik a forint és a Tisza győzelemnek meg örülök.
ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki okos mint én az fixmap állampapírt vesz amennyit tud.
ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem lesz, mert ez csökkenti az inflációt.
ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
Ilyenkor röhögök jót a sok balféken aki euróban tartotta a megtakiját, Pjotr jól beadja nekik a cumit végre!
ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom idézhetjük-e még Orbán Viktort, miután kiderült, hogy se nem igazmondó, se nem jövőbe látó, de ő azt találta mondani 2004-ben, ellenzéki korában, hogy


„A gyengébb forint egyértelműen ellentétes az emberek érdekeivel; a gyengébb forint gyengébb államot jelent, és gyenge forintot csak gyenge emberek akarhatnak.”

„A forint gyengítésével tulajdonképpen ellopják a pénzt az emberek zsebéből, mivel a bérből, fizetésből és egyéb járulékokból élők gyengébb forint esetén kevesebb árut tudnak megvásárolni a boltban, a nyugdíjasok juttatása is kevesebbet ér.”

ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

A magyarok miért olyan elégedetlenek, amikor bruttó 858 ezer Forintos az átlagkereset?

Nem azért, de hogy ha kettő pénz kereső van a családba akkor az nettó 1 millió 140 ezer Ft, ami nem rossz a Magyarországi árakhoz.

Magyar Péter miért feküdt össze Evelinnel még azután is, hogy 30 millió forintot próbált kizsarolni a Tisza Pártból? Mi erre a logikus magyarázat?

"A volt barátnőm, Vogel Evelin május óta zsarol engem és a Tisza Pártot. 30 millió forintot akart fenyegetéssel kizsarolni tőlünk. Nemcsak tőlem, hanem a párt másik 5 kollégájától is követelte az említett összeget" - írta a közösségi oldalán 2024....

Vogel Evelin hány millió forintot kaphatott a Fidesztől, Magyar Péter tőrbe csalására?

Vogel Evelin bekamerázott egy hotel szobát ahogy szexel Magyar Péterrel, majd eladta a Fidesznek ez nem vitás… Ennyire beteg elme nincs a világon mint ez a nő… mit gondolsz róla ?

Az Orbán-kormány 119 milliárd forint közpénzt tapsolt el nemzeti konzultációra ill. ezzel kapcsolatos propagandára. Ti milyen közügyi probléma...

Vagy úgy gondoljátok, hogy az a helyes, ha a mindenkori kormány a saját pártpropagandájára ennyi közpénzt költ?

Mire költött a kormány 12,3 milliárd forintot? Ez tényleg igaz?

Most már hivatalos: a kormány 12,3 milliárd forintot költött a „Tisza-adóról” szóló nemzeti konzultációra a magyar adófizetők pénzéből. Egy olyan kampányra, amely egy bíróság által hiteltelenített hazugságra épült. Ebből az összegből: 100 ezer nehéz sorsú gyermek...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!