Nem lesz baj ha a Tisza túl erős forintot csinál?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Nem tudom idézhetjük-e még Orbán Viktort, miután kiderült, hogy se nem igazmondó, se nem jövőbe látó, de ő azt találta mondani 2004-ben, ellenzéki korában, hogy
„A gyengébb forint egyértelműen ellentétes az emberek érdekeivel; a gyengébb forint gyengébb államot jelent, és gyenge forintot csak gyenge emberek akarhatnak.”
„A forint gyengítésével tulajdonképpen ellopják a pénzt az emberek zsebéből, mivel a bérből, fizetésből és egyéb járulékokból élők gyengébb forint esetén kevesebb árut tudnak megvásárolni a boltban, a nyugdíjasok juttatása is kevesebbet ér.”
Kapcsolódó kérdések:
facebook.com/reel/1899433297408397/?s=single_unit
Nem azért, de hogy ha kettő pénz kereső van a családba akkor az nettó 1 millió 140 ezer Ft, ami nem rossz a Magyarországi árakhoz.
"A volt barátnőm, Vogel Evelin május óta zsarol engem és a Tisza Pártot. 30 millió forintot akart fenyegetéssel kizsarolni tőlünk. Nemcsak tőlem, hanem a párt másik 5 kollégájától is követelte az említett összeget" - írta a közösségi oldalán 2024....
Vogel Evelin bekamerázott egy hotel szobát ahogy szexel Magyar Péterrel, majd eladta a Fidesznek ez nem vitás… Ennyire beteg elme nincs a világon mint ez a nő… mit gondolsz róla ?
Vagy úgy gondoljátok, hogy az a helyes, ha a mindenkori kormány a saját pártpropagandájára ennyi közpénzt költ?
Most már hivatalos: a kormány 12,3 milliárd forintot költött a „Tisza-adóról” szóló nemzeti konzultációra a magyar adófizetők pénzéből. Egy olyan kampányra, amely egy bíróság által hiteltelenített hazugságra épült. Ebből az összegből: 100 ezer nehéz sorsú gyermek...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




