Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit vetít előre, ahogy a...

Mit vetít előre, ahogy a napokban péterünk hazavágta a mol részvény árfolyamát?

Figyelt kérdés
tiszások, mit csináltatok volna, ha orbán tett volna ilyen hasonlóan meggondolatlan megjegyzést
ápr. 17. 16:06
 1/10 A kérdező kommentje:
olyan ez a sok elvárom meg követelem a bütyöktől, hogy lassan a nap se kel fel ha petykó nem szólítja fel rá előzetesen
ápr. 17. 16:08
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Azt hogy minden mást is haza fog vágni.
ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem vágta haza Mol részvényt. Tudnád, ha ránéztél volna a mol részvény napi árfolyamára.
ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
7% zuhanást minek lehet nevezni?
ápr. 17. 16:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen 7% zuhanasrol beszélsz? Rekordmagassagban van a MOL részvény. Sosem volt ilyen magasan. Múlt hét pénteken alacsonyabban volt.
ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
??? 4056 forinton zárt pénteken a választások előtt. Még mindig felette vagyunk.
ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a forint árfolyamát.

2026.04.10. 376,81

2026.04.13. 366,33

Ma 04.17. 363,87

Tartósan erősödött 10-13 forintot.


16 éve a Kósáék majdnem bedöntötték a forintot a választás után.

ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Justinianus ***** válasza:
100%
A fütyi még mindig a zavaróállomásból tájékozódik.
ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kicsit ráverhettek a bütyök kezére
ápr. 17. 20:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Ķérdező! MagyarPéter a nemzeti vagyont próbálja megvédeni hogy a fidesz ne tudja magával vinni! Te még mindig hiszel a hazug fidesz sajtónak?!


Magyar megkérte a MOL vezért ,hogy halasszák el az osztalékfizetést. Miért? Mert a fidesz Matolcsy féle alapítványokba játszotta át a MOL állami tulajdonát ami kb.20%!!! INGYEN!!!



Tehát Magyar megpróbálja menteni,hogy az idei osztalékot,hogy ne tudják ellopni!



Így mi a vélemènyed erről?

ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Miért teljesítenek mostanában gyengén a nyersanyagok és részvények árfolyamai?

Télen még szárnyaltak de az elmúlt hetekben erősen visszaestek ezen befektetések értékei.

A 4iG részvények árfolyama mitől emelkedik ennyire?

Hónap elején vettem valamennyit csak úgy kíváncsiságból és több, mint 30%-os pluszban vagyok vele eddig. Év eleje több, mint háromszorozott a papír. Azt mondják amúgy, hogy NER közeli cég, mégis így széttépik a papírjait a befektetők? Vagy van mögötte tényleg teljesítmény?

A Magyar Telekom részvények árfolyama nagyon emelkedik az utóbbi pár hétben. Miért?

Tudna valaki írni pár mondatot, vagy linkelni ennek az okáról?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!