Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megint elfogják herdálni a...

Megint elfogják herdálni a jegybank aranytartalékát a baloldalon, ahogy az előző kormányaik idején is tették?

Figyelt kérdés
ápr. 17. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

1. A tisza nem baloldali.

2. Nem volt előző kormánya...

ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

#1


Néhány kérdéssel lejjebb még azt taglalták többen, hogy baloldali, ilyen az igazi meglepi kormány.

ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Vissza fogjuk sírni a Fideszt...
ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az az árréstörlő bácsi nagyon elvetemülten lelkes már most.

Egyből bevillant róla a gyurcsányos csődcunami.

ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Valaki magyarázza már el, hogy miért jó aranyban tartani az ország vagyonának egy részét?
ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

#5


Fedezet és diverzifikáció.

ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem vagyunk luxi ország, nem a zsömle kicsi a pofa nagy
ápr. 17. 22:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Hol látsz te baloldalt, kérdező? A Parlamentben már nincs!
ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8


Dk?

ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

a nyomás a felálló kormányon baloldali lesz, úgyhogy vagy baloldali politikát fognak folytatni, vagy ki fogják őket csinálni


nézd meg hogy toporzékoltak az oktatási miniszterrel kapcsolatban is

majd meglátjuk, hogy brüsszelpeti mer-e ragaszkodni a saját döntéséhez a toporzékoló gyűlöletmédiával szemben ami őt a parnasszusra emelte

ápr. 17. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Tiszások, ti az euró bevezetését ilyen szent tehén dolognak tekintitek?

Vagyis, hogy immunisak vagytok az ezzel kapcsolatos ellenérvekre? Mert azért nemcsak előnyei vannak szerintem. Ha megnézzük a csehek, lengyelek sem vezették be, pedig ők jobban állnak gazdaságilag. Vagy a dánok, svédek sem, pedig ők sokkal gazdagabbak. Szóval értem én,...

Hány nerlovag nyerészkedhetett még azon január 27. és február 13. között, hogy akkukakaduék nem közölték időben, hogy nem érkezik olaj a Barátság...

"A kőolajvezeték elleni orosz támadásról a magyar állami hírügynökség az archívuma szerint nem adott hírt, ahogyan arról sem, hogy emiatt leállt volna a vezetéken az olajszállítás. Nem beszélt erről az MTI archívuma szerint az adott időszakban gyakran megszólaló...

Mi történne ha jövőre recesszió lesz, mellette az infláció még mindig 4% feletti és a jegybanki alapkamat 6.5%? Erre a forgatókönyvre van esély?

Milyen mozgástere van ilyenkor a jegybanknak illetve a mindenkori kormánynak? Miért ilyen béna a Fidesz?

Egy esetleges kormányváltás milyen hatással lenne a forint árfolyamára?

Elvileg kéne erősítse, mert az EU-val javulna a kapcsolat és ezt a befektetők bizonyára pozitívan értékelnék. Ellenben az is tény, hogy jelenleg azért elég kiszámítható minden, stabil kormányzat van, a Tiszánál ez nagyon nagy kérdés, hogy mennyire maradna meg. Meg a...

Varga mikor csökkenti már a kamatot?

Nincs gazdasági növekedés évek óta… 3%-ra levághatná már simán.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!