Hogy lehet az hogy a jobb oldali véleményvezérek, influenszerek, megafonosok továbbra is kiállnak a fidesz mellett lehet tényleg hittek benne őszintén és nem a pénzért csinálták?




válasza:Még van a pénzből amit beléjük toltak.
És végülis még csak holnap lesz egy hete hogy választottunk.




válasza:Van olyan, aki szégyenében eltűnt, pl.: Gajdics Ottó.
De a többség továbbra is a Fidesztől kapja a pénzt, tovabbra is nyomja.




válasza:Kapcsolódó kérdések:
A fidesz rekord államháztartasi hiányt hozott össze márciusra, akkorát, mint korábban 2 éves egész hiány volt. Az egy évben elkölthető összeg 80%-át elköltötte (és ugye az is hiány már), emiatt konkrétan ott tartunk, hogy most már bóvli kategóriába akarják sorolni az...
2022-höz képest falun már 38 ezerrel, kisvárosokban 23 ezerrel, középvárosokban 21 ezerrel, nagyvárosokban 18 ezerrel, a fővárosban meg 20 ezerrel többen szavaztak reggel 7ig. Nagyságrendileg az ország harmada élhet a fővárosban és nagyvárosokban. Jó látni, hogy a...
Mert sok baj van a fidesszel, de ez elvitathatatlan, hogy tiszta erővel harcol az EU politikusok elmebajai ellen. Amivel valami jótündér szerepet álcázva saját maguk ellen dolgoznak. Migránstelepítő férgek, most meg a full 3rdparty ukrajnát kell megmenteni saját zsebre. Na de vajon miért?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




