Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az hogy a jobb...

Hogy lehet az hogy a jobb oldali véleményvezérek, influenszerek, megafonosok továbbra is kiállnak a fidesz mellett lehet tényleg hittek benne őszintén és nem a pénzért csinálták?

Figyelt kérdés
Azt hittem hogy ezek az emberek így el fognak tűnni de nem meglepően továbbra is kiállnak a fidesz mellett ez engem meglepett mert azt hittem hogy tényleg csak a pénzért csinálják és a fidesz veszít onnantól eltűnnek
ápr. 18. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Van akinek ez a hitrendszere.
ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Még van a pénzből amit beléjük toltak.

És végülis még csak holnap lesz egy hete hogy választottunk.

ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Van olyan, aki szégyenében eltűnt, pl.: Gajdics Ottó.

De a többség továbbra is a Fidesztől kapja a pénzt, tovabbra is nyomja.

ápr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Gáspár evelin az összes posztját letörölte tegnap. Szégyelli.
ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Fideszesek, ti mit gondoltok, a fidesz mit csinált volna tovább ilyen rekord államháztartasi hiány mellett, amit itt hagyott?

A fidesz rekord államháztartasi hiányt hozott össze márciusra, akkorát, mint korábban 2 éves egész hiány volt. Az egy évben elkölthető összeg 80%-át elköltötte (és ugye az is hiány már), emiatt konkrétan ott tartunk, hogy most már bóvli kategóriába akarják sorolni az...

Titeket is bizakodással tölt el, hogy végre ilyen sok fiatal kel korán, hogy a rendszerváltás mellett tegye le a voksát?

2022-höz képest falun már 38 ezerrel, kisvárosokban 23 ezerrel, középvárosokban 21 ezerrel, nagyvárosokban 18 ezerrel, a fővárosban meg 20 ezerrel többen szavaztak reggel 7ig. Nagyságrendileg az ország harmada élhet a fővárosban és nagyvárosokban. Jó látni, hogy a...

A Tisza is olyan aktívan ki fog állni a magyar érdekek mellett az EP-ben, mint a Fidesz?

Mert sok baj van a fidesszel, de ez elvitathatatlan, hogy tiszta erővel harcol az EU politikusok elmebajai ellen. Amivel valami jótündér szerepet álcázva saját maguk ellen dolgoznak. Migránstelepítő férgek, most meg a full 3rdparty ukrajnát kell megmenteni saját zsebre. Na de vajon miért?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!