Lassan 10 nyert körzet alá esik a fidesz, fideszes társaim hogyan lehet hogy csak ennyi támogatót vonz a kedvenc komcsi pártunk?
Figyelt kérdés
ápr. 18. 14:52
1/2 MDaniel98 



válasza:




válasza:A Fidesz arcába csapódott a saját választási rendszere, csodálkoztam is, hogy nem nyúltak bele, gondolom kétharmadra nem számítottak.
2/2 anonim válasza:
a fidesz meg az orbán csupán nem gondolt a fiatlokra......a tisza a fiataloknak köszönheti győzelmét
Kapcsolódó kérdések:
Hankó Balázs büfékocsijáról nektek mi a kedvenc kajátok?
Nekem a Magyaros hot-dog Erős gyufapaprikával. Kár most nem árulnak hekket mint a DPK-n. Azért nevezik így a büfékocsit mert Hankó + Kultúra + Íz = HanKul10 Jő sörök is vannak meg házi szörpök. Szerintem a Fidesz fog nyerni, minden politikusnak be kéne vezetni,...
Melyik lenne a kedvenc koncerted a 2026-os Parlament Sound fesztiválon?
🎪 Parlament Sound 2026 - „Egy ország, egy lineup” 🌿 15:00 – Zöld Csend Kollektíva Lassú nyitás akusztikus hangszerekkel, lebegős dallamokkal és „kapcsolódjunk vissza” érzéssel. Ha szereted a Bon Iver vagy a Platon Karataev világát, itt érdemes kezdeni a...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




