Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor mikor tervezik...

Orbán Viktor mikor tervezik lemondani ahogy igérte?

Figyelt kérdés
Azt mondta ha nagyon durván kikap lemond szerintem a 141/52-es mandátum elég megalázó 16 éve "tapasztalt" politika után. Mikor tervezi a lemondását?

ápr. 19. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Vicces, hogy 16 év után még azt hiszed van bármi amiben nem hazudik
ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Én tudom hogy hazudik, mint a vízfolyás, de a sajátjaikat b*szta át ezzel. Ezért kérdem hogy akkor tervezi a lemondását?
ápr. 19. 17:09
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Pár órája azt mondta a Vitya, hogy az ukrán hitel semmilyen pénzügyi kötelezettséggel nem jár. :) Eddig azt mondta, hogy nem mi fogjuk kifizetni az ukránok háborúját. :) Van még valaki, aki hisz ennek a rohadéknak?
ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Dátumra nem emlékszem, de összehívják a választmányt. Minden bizonnyal akkor. Tán május?
ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6%
3. Hetek óta mondja a Vitya, hogy ha lesz olaj, lesz pénz. Azért megvárták vele a választást. Ahogy a Greenpeace is megvárta a szakvélemény kiadásával, miszerint nem történt környezetszennyezés Gödön. Előbb-utóbb kiderül, hogy zsoltibácsi is tulajdonképpen petibácsi. 😂
ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
5-ös Értem. Hogyha jön az olaj, akkor már nem is számít, hogy a magyarok pénzét az ukránok kapják meg?
ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Bohóc nélkül nincs cirkusz.
ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
93%
#4: Április 28-an lesz.
ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sperlock ***** válasza:
57%
Remekül kiegészíthetnék egymást Bayer professzor úrral. Elképzelésem sincs, hogy melyikük és hogyan nyerné meg a "hogyan csinálj s*gget a szádból" versenyt.
ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A félreértések sora változatlan, mondom mégy egyszer: rendszerváltás volt. Nemcsak a kormányban, a parlamentben, a fejekben is. Ne hagyjuk, hogy ez maradjon. Káros.


A kérdés nyelvtanilag annyira hibás, hogy érthetetlen.

De a törvény világosan kimondja, legális mandátumot elvenni indokolt okkal lehet. Jelenleg elkövetett okkal. Tehát ezt Orbántól senki nem "veszi el". Az is világos, minden képviselő lemondhat önként a mandátumáról, indokkal vagy anélkül, ezt a parlamentnek el kell fogadnia (vagy nem fogadja el), ezzel vége.

Ennyi, és nem keverendő ide senki, mert az nem tartozik ide.

ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Ha Orbán Viktor lemondana és átadná a hatalmat valaki másnak a párton belül már az is jobb lenne valamivel?

Ha mondjuk Orbán lemondana de át adná a hatalmat Szijjártónak vagy Semjénnek? Már akkor is előrébb lehetne az ország egy kicsivel? Miért nem képes arra ezek után, hogy végre lemondjon. Régen Gyurcsányban meg mostmár a Szerb miniszterelnökben is volt ennyi becsület...

Illene minden pàrtnak és vezetőnek lemondania/visszavonulnia akik a 2022-es ellenzèki veresègben benne voltak?

Szerintem ilyen történelmi veresèg után illene lemondaniuk. A 18-as 48-49 ellenzék-fidesz lista arány áttolták 34-54-6-ra...

Nem Orbán Viktornak kéne lemondania?

Hisz az ő haveri köréhez tartozik K. Endre.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!