Orbán Viktor mikor tervezik lemondani ahogy igérte?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:A félreértések sora változatlan, mondom mégy egyszer: rendszerváltás volt. Nemcsak a kormányban, a parlamentben, a fejekben is. Ne hagyjuk, hogy ez maradjon. Káros.
A kérdés nyelvtanilag annyira hibás, hogy érthetetlen.
De a törvény világosan kimondja, legális mandátumot elvenni indokolt okkal lehet. Jelenleg elkövetett okkal. Tehát ezt Orbántól senki nem "veszi el". Az is világos, minden képviselő lemondhat önként a mandátumáról, indokkal vagy anélkül, ezt a parlamentnek el kell fogadnia (vagy nem fogadja el), ezzel vége.
Ennyi, és nem keverendő ide senki, mert az nem tartozik ide.
Kapcsolódó kérdések:
Ha mondjuk Orbán lemondana de át adná a hatalmat Szijjártónak vagy Semjénnek? Már akkor is előrébb lehetne az ország egy kicsivel? Miért nem képes arra ezek után, hogy végre lemondjon. Régen Gyurcsányban meg mostmár a Szerb miniszterelnökben is volt ennyi becsület...
Szerintem ilyen történelmi veresèg után illene lemondaniuk. A 18-as 48-49 ellenzék-fidesz lista arány áttolták 34-54-6-ra...
Hisz az ő haveri köréhez tartozik K. Endre.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




