Nyugdíjasok miért hazudják azt hogy a kommunizmus idején nehezebb volt mint az Orbán korszak? Kaptak ingyen lakást, házat. Nem kellett tovabbkepezniuk magukat, egyszerű munkából meg lehetett élni.




válasza:#10
De léteznek az akkori megoldások, csak nem hivatalos lakóépületeknél, hanem a hétvégi házaknál, nyaralóknál. Ismerek pár embert, aki kényszerűségből, mert nem engedhette meg magának, épített egy hobbi-telken egy takaros hétvégi házat, majd amikor volt megint egy kis mani, akkor leszigetelte, kicserélte a bontott ablakokat rendesre. Ezek még mentek is kalákában mint régen, de most már egy lakóházhoz kell építési napló, felelős kivitelező, műszaki ellenőr.
Kapcsolódó kérdések:
Ezek közé tartozik: - A fővárosban, és nagyobb városokban egyre nagyobb számban afrikai és közel-keleti migránsok jelennek meg, a közbiztonság csökken. - Drasztikus adóemeléseket vezetnek be. - Engedélyezik a kiskorúak számára az LMBTQ agymosást, és a nemátalakító...
A szocialista életünk sickratmantól valami paródia? Próbáltam keresni
tisza nem opció Magyarság??
Ezerkilencszázötven ezerkilencszázhatvan ezerkilencszázötvenhatvan Legalább most a rendôrök többsége a jó oldalon áll.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




