Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyugdíjasok miért hazudják...

Nyugdíjasok miért hazudják azt hogy a kommunizmus idején nehezebb volt mint az Orbán korszak? Kaptak ingyen lakást, házat. Nem kellett tovabbkepezniuk magukat, egyszerű munkából meg lehetett élni.

Figyelt kérdés
Apuka egyedul el tudta tartani a csaladot
ápr. 21. 07:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10

De léteznek az akkori megoldások, csak nem hivatalos lakóépületeknél, hanem a hétvégi házaknál, nyaralóknál. Ismerek pár embert, aki kényszerűségből, mert nem engedhette meg magának, épített egy hobbi-telken egy takaros hétvégi házat, majd amikor volt megint egy kis mani, akkor leszigetelte, kicserélte a bontott ablakokat rendesre. Ezek még mentek is kalákában mint régen, de most már egy lakóházhoz kell építési napló, felelős kivitelező, műszaki ellenőr.

ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Mikor kezdenek majd el jelentkezni a baloldali TISZA kormány negatív következményei?

Ezek közé tartozik: - A fővárosban, és nagyobb városokban egyre nagyobb számban afrikai és közel-keleti migránsok jelennek meg, a közbiztonság csökken. - Drasztikus adóemeléseket vezetnek be. - Engedélyezik a kiskorúak számára az LMBTQ agymosást, és a nemátalakító...

A Sickratman zenekar intrójában milyen beszédet parodizál ki?

A szocialista életünk sickratmantól valami paródia? Próbáltam keresni

Újra aktuális a kékfény?

Ezerkilencszázötven ezerkilencszázhatvan ezerkilencszázötvenhatvan Legalább most a rendôrök többsége a jó oldalon áll.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!