Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai László miért 'nyomja...

Toroczkai László miért 'nyomja meg' annyira a szavakat?

Figyelt kérdés
Túlságosan erőteljesen ejti ki a szavakat, vagy nem tudom hogy mondjam😅
ápr. 21. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
hogy keményebbnek tűnjön
ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Ez van amikor valakinek a mondandójába nem lehet belekötni. Akkor marad a hóferkézés, időjárásozás, meg hogy jaj milyen vezetékneve van meg hogyan beszél hahaha


És még azt hittük a tiszások jobbak lesznek majd mint a fidesz...

ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Mert egy tehetségtelen, hatodrangú hülye. Harminc éve hülyít, akit csak tud.
ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Mert magyar.
ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Nem vettem észre.


Nyomatékosítani szavakat lehet, kicsit fokkozza a hangulatot. Nekem Torockai kicsit T-1000 stílusú, látszik hogy vagy katonák vagy rendőrök közt mozog.


Torockai az egyetlen politikus aki tud normálisan beszélni... Általában 5 perc alatt elmondja amihez másoknak 20 perc kell. Tud rizsázni is, de nem jón be, a választásokhoz viszont kötelező.


Ott van még 1-2 dks, aki jól beszél de ellenszenves, vagy Orbán, de bohóckodik, kinek mi jön be... Ott volt még az mszps Mesterházy, j[l beszél, még a v for vendetta bajusz is bejön, de nem jutottak be.


Helyettük van a botladozó Peti meg tuskó Romulusz... Majd meglátjuk mi lesz botrányon kívül.

ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Náci retorikai stílus.
ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Legyen Toroczkai az új köztársasági elnök?

A Bűnvadászok kiköltözteti Sulyok Tamást a Sándor palotából

Egyetértesz a Mi hazánkkal, hogy Orbán a legnagyobb stratéga és a választás elvesztése is a zsenialitásának köszönhető és most a háttérből irányít...

Mai napon a mi hazánk - monor előjött egy zavaros de végülis Orbánt éltető konteóval, miszerint ő irányítja a Tiszát és MP a bábja aki által most megkapja majd az uniós forrásokat. Tehát Magyar Péter nem csak egy brüsszeli báb, hanem orbán bábja IS és Orbán...

Tisza-szavazók! Fogjátok követni az ellenzéki médiát (Fidesz-közeli és/vagy Mi Hazánk közeli médiát) a következő kormányzati ciklusban, vagy csak a...

Fontos a széleskörű és több szemszögből való tájékozódás és a kritikus médiafogyasztás vagy jobb véleménybuborékba zárkózni?

Tisza 141, Fidesz 52. Fideszesek, még mindig apad a Tisza?

Sokáig hallgattam, hogy "apad a Tisza", hát most nagyon úgy tűnik, hogy most elmosott mindent.

A fideszesek, akik most gyászolnak tulajdonképpen mit siratnak?

Ez EU legszegényebb országát 16 év után? Az MNB 650 milliárdot? Lölő stróman 1700 milliárdját? Tiborcz és Rasi ezermilliárdjait? Hatvanpusztát és a szafarit? Vagy mit?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!