Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 0rbán az indiai útján bálványi...

0rbán az indiai útján bálványimádást elkövetőn szabadította el a negatív energiákat???

Figyelt kérdés

[link]


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Ilyen van?

ápr. 22. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb az ok. Az áruló Borbás Marcsi drága főzőműsora és Matolcsy (nem György) Ádám kirívó luxizás volt a probléma. Meg kell említeni az erkölcstelen fiatalságot is, akiknek már a szülei is a Big Brother -t nézték.
ápr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 XXXBalazs ***** válasza:
90%
Teljesen bele vannak buzulva ebbe a keresztényes-vallásos hülyeségbe, miközben a lakosság mindössze 10%-a gyakorló keresztény. Közben a valóság meg teljesen elmegy mellettük.
ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jeszy milyen egyházban szívta fel a baromságait?
ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. Röhögök ezen a Borbás Marcsin meg Matolcsy Ádámon, hogy addig se kelljen beszélni Orbán apuka szafarijáról, Lölő 1700 milliárdjáról meg Tiborcz és Rasi fél Budapestjéről, batidai János kastélyáról.
ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk érdekelne, hogy a hindú mítoszok mióta részei a keresztény vallásnak, de ezeknél úgy tűnik, már ez sem számít, lényeg, hogy legyen lehetőség valami hülyeségben hinni és azt bűnbaknak beállítani.
ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Bese atya nem spriccelt rá rendesen a Karmelitában? Én azt hittem, az ilyen szentelés pont a démonoktól hivatott megvédeni! Akkor most Orbánra vár egy ördögűzés?
ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

A magyar politikában mikor vált elterjedtté a negatív propaganda, ellenségképgyártás és uszítás?

Pozitív kampány helyett. Plakátokon miért nem csak pozitív üzenetek vannak?

Történelmi mélypontra képviseleti demokrácia Magyarországon április 12-én: képviselet nélkül maradtak a baloldali választópolgárok százezrei, csak...

A Demokratikus Koalíció és a Magyar Kétfarkú Kutya Párt sem jutott be, a Momentum és az MSZP pedig a saját választóit cserbenhagyva el sem indult a választáson. A baloldali vagy liberális értékrend nem lesz ott a parlamentben az Orbán utáni világban, emiatt ezeket a...

Mikor kezdenek majd el jelentkezni a baloldali TISZA kormány negatív következményei?

Ezek közé tartozik: - A fővárosban, és nagyobb városokban egyre nagyobb számban afrikai és közel-keleti migránsok jelennek meg, a közbiztonság csökken. - Drasztikus adóemeléseket vezetnek be. - Engedélyezik a kiskorúak számára az LMBTQ agymosást, és a nemátalakító...

Mit a véleményetek a negatív szavazásról?

Arra gondolok, amikor valaki nem azért szavaz egy pártra vagy jelöltre, mert támogatja, hanem csak azért, mert a másikat még kevésbé akarja hatalmon látni. Szerintetek ez normális része a demokráciának?

Mi a véleményetek a nyugdíjkorhatár esetleges emeléséről?

Pozitív vagy negatív dolognak tartjátok?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!