Kövér László Bácsi azt mondta most a Sátán győzött végül Jézus Krisztusé lesz a győzelem. Az MSZMP tagjaként is ilyen nagyon vallásos volt?
Számomra undorító hazug képmutató az egész pártjuk az ilyen hozzáállásuk miatt.
Orbán is volt már minden,Kisz titkár liberális szélsőjobbos stb.




válasza:Akkor is undorító.
Akkor csináljanak valami retro komcsi Kádár-Horthy-Szálasi keverék pártot az az összes nyugdíjas szavazójuknak jó lesz.




válasza:



válasza:



válasza:"Szólásszabadság van, neki ez a véleménye másnak meg más."
Az rendben, de van ennek egy másik olvasata: ha az országgyűlés elnöke a sátánnal azonosítja a demokratikus ellenzéket, abban én azért látok némi problémát.




válasza:



válasza:



válasza:A kedves vezető meg poloskakkal azonositja az ellenzéket. Igazodni kell az elmebetegséghez.
Amugy sajnos valóban ilyen komcsi-Horthy retro párt lett a fidesz.




válasza:További kérdések:
Hogy lehet, hogy egyetlen 0rbán kormány tagot sem sikerült, mégcsak előzetesbe se rakni, de óellenzéik, azt bezzeg igen?
Jópár igéret ma már csak történelem ráadásul.
A Z generáció tipikus középosztálybeli amerikai életet él. Még a magyar YouTuber-ek is az amerikai fiatalokat másolják, ez sem véletlen. De nézzünk meg egy teljesen hétköznapi kb. 20 évest: Koncertre, étterembe járás, drága márkás cuccok, több százezer forintos...
Azért küldi utcára a megtévesztett tömeget és a csőcseléket? Aztán ha egymásnak esnek , ő most is elmenekül a páncélozott autójával, mint 2006-ban, az ÁLLÍTÓLAGOS szemkilövetéskor?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




