Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ruszin-Szendi miért nem volt...

Ruszin-Szendi miért nem volt képes az első miniszteri közös fotózásra normális ruhában érkezni, mint a többiek?

Figyelt kérdés
Miért kellett ilyen "tróger" ruhákban megjelennie?

ápr. 22. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Sz@rabbul nézett ki, mint Orbán a buggyos gatyában? :D
ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1. Nem láttad? Mindenki öltönyben, ez meg farmer+ edzőcipő. 😅 Ne már.
ápr. 22. 21:11
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Egy tuskó, ezt már pontosan tudjuk...
ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Talán már indult utána a frontra.
ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Azt akarja mutatni, hogy ő nem öltönyös ember, hanem terepes katona.
ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

#5


Akkor kar volt egy miniszteri kinevezest elfogadnia.

ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
6. Nem az öltöny teszi a katonát. Ez a kormány minden téren hangsúlyozza az emberközeliséget. Ez is ilyen. Még mindig a jó öreg katona, nem válik belőle minisztériumi uraság-ezt sugallja. Amúgy semmi jelentősége, mit vesz fel.
ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

A ruha normális volt,csak a toka elvitte a 'villantást'!

(Na + a megjelenése,az egyénisége+szóra sem érdemes!!!!)Bleeee....

ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

7


Ha katona akar lenni, mehet a frontra.


Egy miniszteriumban ne legyen farsang.

ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Elmondta miért, és hogy mikor. Van Facebook oldala, használd, vagy maradj a propaganda oldalon.
ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Ha 2 ciklusra limitálják egy politikus miniszterelnökké választhatóságát, nem éppen a normális kormányzás ambícióját veszik el még az esetleg valóban...

Lássuk be, egy politikus nem csak a pártja kormányon maradásáért cselekszik, hanem a saját dicsőségéért is. Ha csak 2 ciklusa marad, nem nagyon fogja érdekelni az ország sorsa (még kevésbé, mint amúgy), hisz rövid ideje marad, hogy megszedje magát és a körét. 2 ciklus...

Varga Judit volt igazságügyi minisztertől nem lehet elvárni, hogy normálisan válaszoljon újságírói kérdésre?

Nem kevés közpénzt tett zsebre azért, hogy korruptoskodjon. Az a minimum lenne, hogy kultúráltan válaszoljon az újságírói megkeresésre, de ő inkább fellengzősen vádaskodik.

Ilyen egy normális Magyar miniszterelnök?

MP és Orbán Anita Münchenben a lengyel miniszterelnökkelMagyar Péter facebook:Baráti tárgyalást folytattunk Donald Tusk lengyel miniszterelnökkel Münchenben.Egyetértettünk abban, hogy mind Magyarországnak, mind Lengyelországnak mindent meg kell tennie a mielőbbi...

A rendszerváltás után Medgyessy az egyetlen normális miniszterelnökünk?

Kár, hogy nem volt sokáig hivatalban, alig több mint két évig. Ugyanis Gyurcsány meg puccsolta. Pedig szerintem ha ez nem történik meg, akkor a Fidesz nem nyer ennyi 2/3-dot és az MSZP is erős maradt volna még egy darabig.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!