Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor a Kapitány István...

Árokpart kérdése:

Most akkor a Kapitány István által bejelentett adózás tükrében nem lesz 15 százaléknál a mostaninál magasabb SZJA kulcs ugye?

Figyelt kérdés
ápr. 22. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem
ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tehát ha valaki teszem azt bruttó 700 ezer forintot keres annak is marad a mostani 15 százalék nem lesz plussz adó remélhetőleg ?
ápr. 22. 23:24
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

hát árokpart erre csúnyán ráfaragtál

de bizony, valamiből finanszírozni kell

nettó 420 ezer forintot keresők még kapnak havi 2000 ezer forintot, cserébe a túlórás műszakpótlékodat hazaviszi a tisza párt :)))

na mi van proli? azt hitted szorgalommal felkapszkodhatsz?


emlékeztető : www.youtube.com/watch?v=QFhgXqyHIU4

ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%

Ezek még a hátatokról is lehúznak még 1 bőrt.

Kitartás skacok,ezt akartátok.

Nesztek.

ápr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Tehát ha valaki teszem azt bruttó 700 ezer forintot keres annak is marad a mostani 15 százalék"

Igen

ápr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

'Jogos a kérdés.'

Majd rájönnek.!!!!

ápr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem, ennem az adókedvezmény célja tényleg csak a létminimum alatt lévők anyagi támogatása.

Továbbra is mi középosztálybeli férfiak fogjuk eltartani a költségvetést. :P

ápr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Hajrá!

Főleg azoknak 'akik nőjének' farkuk van!!!!

ápr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Marad mindenkinek a 15% szja aki a minimálbér felett keres.
ápr. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem úgy tűnik, hogy lenne. Azt el tudom képzelni, hogy ha mégis lesz, akkor olyan szinteken, ami az átlag embert nem érinti, hanem nem tom, milliárdosokat érinti.

A honnan lesz erre pénz kérdésre meg az a válasz, hogy propagandakiadások megszüntetése pl.

ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Azzal, hogy MP bejelentette, hogy senki sem lehet két ciklusnál tovább miniszterelnök, gyakorlatilag nem csak Orbán indulását lehetetlenítette el,...

Az tény, hogy ha hatalomra kerülnének, és 2/3-dal, azonnal eltörölnék ezt a törvényt (hacsak MP nem úgy hozza meg ezt a döntést, hogy azt nem csak a 2/3, hanem, mondjuk, a 4/5 támogatja, amire az MHM miatt azért van valamennyi esély), de indulni még így is csak...

Most hogy Magyar Péter bejelentette, hogy a Fidesz bebetonozott emberei menesztve lesznek, megindult a pánik?

Török Gábor itt már alkotmányválsággal riogat, miközben jelenleg nincs is alkotmányunk. Szerintem a Tisza szavazói el is várják, hogy a bebetonozott fideszes oligarchák ki legyenek dobva, legyen vagyonelkobzás majd bebörtönzés.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!