Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban csökkenti a kormány...

Valóban csökkenti a kormány az SZJA-t bruttó 625 ezer forint alatt? Valóban 9% lesz az szja 15 ről? Nekem pont 624 ezer ft a bruttóm, akkor havonta 35 ezerrel többet fogok kézhez kapni?

Figyelt kérdés
ápr. 24. 12:08
 1/4 igazadvan ***** válasza:
Nyugi, még azért ne számolgass, korai még, előbb vegyék át a hivatalt.
ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Justinianus ***** válasza:
47%

"420 ezres bruttó bérnél évi 180 ezer forint marad majd pluszban, 500 ezernél körülbelül évi 120 ezer, míg 625 ezernél évi 60 ezer forint”.

Ennek melyik részét nem érted, a teljes médiában szó szerint leírták.

Nem havi 35, hanem 5.

ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minimálbérig lesz a 9%, felette szintenként nől a mediánbérig, a mediánbértől pedig 15 % marad. Tehát te 5000-rel kapsz többet havonta eszerint.
ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Csak ha kiírtok még 3275851628 kérdést a témában.
ápr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:

Miért váltották le Győrfi Pál-t?

Mi volt a gond a személyével? Mindig korrekten nyilatkozott a TV-ben és akárhány előadását láttam az mindig érdekes és hasznos volt. Politikai visszaéléssel sosem hozták kapcsolatba a személyét, eleve nem is foglalt állást politikai ügyekben. Azt tudom, hogy nem ő maga...

Magyar Péter nem retteg egy újabb 2006-os forradalomtól?

Végignézett ezen a tömegen? Nagyon rémisztőek, én a helyében azonnal lemondanék.

A Fidesz esetében miért 16 éveznek a közbeszédben mikor igazából a 2022-2026-os kormányzása volt csak rossz és igazából emiatt is nyert ekkora fölénnyel a Tisza?

Igazából szerintem ha a Fidesz kormányokat nézzük akkor ez így ebben a formában nem állja meg szerintem a helyét, hogy kollektíven rossznak kiáltjuk ki az elmúlt 16 évét. A legutolsó a mosatani 2022-2026-os soha nem látott brutális inflációval fűszerezett kormányzása...

Ezt a kotorékozás elleni petíciót átgondolták?

Nem értem, hogy miért kell rókákat megmenteni, a vidéken élőknek rohadt nagy kárt okoznak. Szerintem ezt azok írják csak alá, akiknek életükben nem volt közük a vidékhez, csak a panel 6-ikról okoskodnak...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!