Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek és mihazánkoson...

A fideszesek és mihazánkoson miért nem ugrálnak örömükben, ha ilyen kormány alakul?

Figyelt kérdés

Miért nem örülnek a fideszesek, ha szerintük fideszes kormány alakul csupa fideszes emberkével?

És ugyanígy miért nem örülnek a mihazánkban, hisz eddig is nekik volt a legnagyobb toleranciaszintjük a fidesszel szemben?


Nem inkább örülni, megnyugodni és támogatniuk kellene az új kormányt akárhányszor, saját maguk által fideszesnek csúfolt embereket látnak tisztséget kapni?


Vagy ez most úgy működik náluk, hogy körülnéznek és ha balosokkal vannak körbevéve, akkor gúnyból összefideszezni próbálják a Tiszát, amikor meg jobbosok közt vannak, akkor összeballiberálisozozni őket? Ez eléggé elvtelen dolog lenne...


ápr. 24. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
vergődnek..
ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha a véleményemet kérdezed, azért, mert ezek bukott fideszesek és/vagy árulók. A férgese. Bár nem vagyok fideszes. Nem lesz itt kánaán, csak várjuk ki... Egyelőre megy a szöveg, de ez mindig így van.
ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
A te kérdésed alapján vicckormány alakul.
ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Valóban csökkenti a kormány az SZJA-t bruttó 625 ezer forint alatt?

Valóban 9% lesz az szja 15 ről? Nekem pont 624 ezer ft a bruttóm, akkor havonta 35 ezerrel többet fogok kézhez kapni?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!