A fideszesek és mihazánkoson miért nem ugrálnak örömükben, ha ilyen kormány alakul?
Miért nem örülnek a fideszesek, ha szerintük fideszes kormány alakul csupa fideszes emberkével?
És ugyanígy miért nem örülnek a mihazánkban, hisz eddig is nekik volt a legnagyobb toleranciaszintjük a fidesszel szemben?
Nem inkább örülni, megnyugodni és támogatniuk kellene az új kormányt akárhányszor, saját maguk által fideszesnek csúfolt embereket látnak tisztséget kapni?
Vagy ez most úgy működik náluk, hogy körülnéznek és ha balosokkal vannak körbevéve, akkor gúnyból összefideszezni próbálják a Tiszát, amikor meg jobbosok közt vannak, akkor összeballiberálisozozni őket? Ez eléggé elvtelen dolog lenne...




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Vitézi Dávid lesz a közlekedési és beruházási miniszter.
Őt is mosdatni fogják?
Valóban 9% lesz az szja 15 ről? Nekem pont 624 ezer ft a bruttóm, akkor havonta 35 ezerrel többet fogok kézhez kapni?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!





